Російська лазня на дровах - відмінний відпочинок в компанії друзей

Російська лазня на дровах - відмінний відпочинок в компанії друзей

Тема статті солоні озера Алтаю узята не з проста, адже на рівнинній частині Алтаю перебуває понад 3000 озер, причому більшість з них солоні і гірко-солоні. Чому ж у цій частині Алтаю так багато солоних озер? Справа в тому, що на рівнинній частині Алтаю розташовуються безстічні озера, в які довгий час річки несуть сіль.

Солоні озера Алтаю заселені рачками, які можуть жити тільки в солоній воді. Вмираючи рачки опускаються на дно, де змішуються з мулом і виходить лікувальна грязь.

Вода солоних озер Алтаю володіє різним вмістом солей і мінералів, лікувальними вважаються озера, що містять в ропі (мінералізованою воді) бром, борну кислоту.

Одні з найпопулярніших солоних озер Алтаю це:

1. Озеро Велике Ярове.

Озеро розташоване в Кулундинской степу на рівному безлесой місці. Безліч людей їдуть сюди поправити своє здоров'я. Береги озера обривисті, кращі підходи ви зможете знайти на пляжі «Причал 22» і «Пірчал 42». Лікувальними властивостями володіє як місцевих повітря, так і вода і бруд.

2. Озеро Мале Ярове.

Невелике гірко-солоне озеро в Славгородському районі Алтайського краю. Вода в озері володіє лікувальним ефектом, бруд так само лікувальна. Влітку на берегах Малого Ярового можна знайти наметовий табір, за в'їзд беруть невелику суму грошей.

3. Озеро Гірке.

Знаходиться озеро в 8 кілометрах від села Завьялово, на краю реліктового стрічкового бору. Поруч є ще солоні, прісні і лужні озера. Місце для оздоровлення хороше - простір степу, свіжий вітерець, сусідство найчистішого лісу і лікувальна вода самого озера.

Проїхати до солоного озера Гірке на машині можна за маршрутами:
Новосибірськ - Камінь-на-Обі - Баево - Завьялово - Солоне озеро.
Барнаул - Павловськ - Ребриха - Мамонтово - Романово - Завьялово - Солоне озеро.

4. Кулунда.

Озеро Кулунда розташоване в 7 годинах їзди від Барнаула. Це одне з найбільших солоних озер Алтаю. Зібравшись відвідати це озеро варто взяти засоби захисту від комарів - тут на комарі а звірі.

5. Малинове озеро.

Знаходиться приблизно в 100 км від Кулунди. По дорозі можна буде побачити безліч інших солоних (і не дуже) озер. На озері варто бути обережним при заході т.к. солона кірка на дні може сильно поранити ноги. Близько до озера їсти прісний ставок. Назва озеро отримало від свого кольору, особливо вранці в тумані воно малинового кольору.

Естестественно солоних озер на Алтаї ще тисячі і отже безліч варіантів де можна відпочити на Алтаї, до речі ви можете почитати загальнокорисними інформацію про відпочинок на Алтаї.

Похожие страницы