Більярдна в заміському будинку - відмінний відпочинок з друзями

Більярдна в заміському будинку - відмінний відпочинок з друзями

Тема велотуризму все більше набирає обертів і відповідно маршрути для велотуризму стають все більш затребувані ...

велотуризм маршрути
велотуризм маршрути

Сьогодні я хотів би розповісти вам про найкрутіших країнах для велотуризму. Як мені здається - велотуризм цікавий спосіб для пізнання чужої країни бо їдемо відносно повільно, найчастіше по мальовничим краєвидам і тільки встигаємо спостерігати принади НЕ рідних місць.


У наш список увійшли 7 країн зі своєю багатою історією і купою пам'яток, зустрічайте:

1. Німеччина - тут варто тільки почути кілометраж німецьких велодоріжок - 75000 км !!! Тобто вибір маршруту для велотуризму в самій Німеччині вкрай великий: захотіли поїхали уздовж Берлінської стіни, а захотіли і погнали по берегах Балтики.

Самим популярним маршрутом вважається маршрут вздовж Ельби. Ця доріжка не найдовша, але вона найбільш різноманітна і цікава. По дорозі можна побачити: Скелясті ландшафти природного парку Саксонська Швейцарія, виноградники Ризи і морське узбережжя у фіналі. Так само безліч культурних зупинок наприклад: Дрезден з його галереєю, Гамбург з Ратушею і старовинними соборами, порцелянова мануфактура в Мейсене і т.д. Так само по дорозі ви стрет безліч сіл, древніх містечок, величних замків.

Зазвичай велотуристи стартують з Бад-Шандау, а завершують там, де побажають в залежності від обраного

Прокат велосипеда коштує 60 євро на тиждень.

2. Швейцарія - вам знадобиться гірський велосипед і хороша фізична форма, адже країна лежить на альпійських схилах. Але тут можна знайти і щадні маршрути - один з найзнаменитіших «16 озер». В основі маршрут проходить по шосе, важкі підйоми полегшує фунікулер, а так само для нерасчітавшіх свої сили завжди є можливість сісти на поїзд. Цікаво, що орендувати і здати велосипед можна на будь-якій станції Ж Д, але тільки якщо здавати не на тій станції на якій взяв з вас візьмуть трохи більше за прокат.


Старт відбувається в Женеві, а кінець його у Боденського озера: в день велотуристи проїжджають близько 50 - 70 км. По дорозі туристи відвідують безліч озер (Люцернське, Цюріхське, Егер, Цуг і тд) так, що та водні екскурсії забезпечені. Так само по шляху зустрічається безліч цікавих місць: древній монастир Айнзідель, стародавні містечка і села начебто Люцерна, Рейхенбахський водоспад, різні природні краси і т.д.

Загалом на даному «Озерному» маршруті зібрано безліч красот і цікавинок, а так само є можливість по шляху відвідати князівство Люксембург.


Вартість оренди велосипеда - 160 швейцарських франків на тиждень.

3. Каталонія - маршрут для підготовлених велотуристів, який починається в Перенеях, що обіцяє гірські дороги і перепади висот. Виходячи з цієї вимоги до велосипедів жощще і потрібна максимальна їх «горностая». Не весь маршрут проходить по велодоріжках, часом доводиться їхати і по трасах громадського користування.

Близько 2х днів проводяться у підкоренні висот і скоросной спусках, через ці два дні велотуристи виявляються на узбережжі Коста-дель-Маресме і Коста-Брави, де маршрут проходить крізь туристичні міста і рибальські селища. По дорозі багато всього цікавого наприклад: побудований з вулканічного каменю місто Олот, Жерона з готичним єврейським кварталом і станція Фігераз з музеєм Сальвадора Далі.

Не менш значуща частина маршруту - гастрономічна. Голодним турист в Каталонії не залишиться, адже тут проходять часті дегустації страв і продуктів. Мало не вкаждом селі і містечку є своє фірмове блюдо, яке зобов'язаний спробувати кожен мандрівник.

Похожие страницы