Осінній санаторно-курортний відпочинок в Криму


Міністерство курортів і туризму АР Крим в рамках проекту "Кримський оксамитовий сезон - сезон здоров'я" розробило меморандум про спільні дії, спрямовані на створення конкурентоспроможного кримського осіннього санаторно-курортного туристичного продукту. Про це повідомив заступник голови Радміну АРК - міністр курортів і туризму Георгій Псарьов.
Проект буде реалізований з 15 жовтня по 1 грудня 2011 року. Його головне завдання - популяризація кримського курортного оздоровлення в Україні, Білорусі, Росії та країнах Прибалтики в осінній період.
Меморандум спрямований на об'єднання зусиль кримських органів влади, санаторіїв, пансіонатів, готелів, авіаперевізників і туроператорів для створення якісного та доступного осіннього туристичного продукту санаторіїв Криму.
Туроператори, авіаперевізники, санаторії та пансіонати, які побажають приєднатися до меморандуму, повинні звернутися з відповідною заявою в Мінкурортів. Після підтвердження відповідності заявника вимогам даного меморандуму заявник стає учасником проекту "Кримський банківський сезон - сезон здоров'я" і підписантом меморандуму.
Згідно з текстом меморандуму, Мінкурортів фінансує рекламну кампанію за даним проектом на суму не менше 2,5 млн грн, проводить Дні Криму в 19 регіонах України, Росії, Білорусі та країнах Прибалтики, рекламні тури по Криму для турагентів, представників профспілок і практикуючих лікарів, а також прес-тури для ЗМІ.
Санаторії та пансіонати, як заявив Псарьов, в два етапи повинні будуть опустити свої ціни. "В результаті з 20 жовтня ціна путівки досягає рівня собівартості", - сказав він. Крім цього, санаторно-курортні установи зобов'язані будуть забезпечити сервіс рівня не менше 3-х зірок згідно з українськими стандартами, щоденні анімаційні програми.
Туроператорам доведеться внести фінансові гарантії щодо викупу блоку місць в кримських санаторіях на осінній період зі знижками, проводити рекламні кампанії з просування проекту на суму не менше ніж 100 тис. Грн.
Авіаперевізники, які підписали меморандум, повинні будуть розширити рамки сезону польотів до Криму, надати знижки на транспортні послуги та послуги бронювання в розмірі не менше 5% до існуючих знижкам для туроператорів. Завдяки цим меморандумом Мінкурортів очікує збільшення кількості відпочиваючих восени на 200 тис. Осіб у порівнянні з минулорічними показниками.

Похожие страницы