Чи відпускати свого чоловіка на відпочинок одного?

Чи відпускати свого чоловіка на відпочинок одного?

Кращі автокемпінги на Чорному морі Краснодарського краю

Варто обмовитися і зауважити, що «кращий» - поняття відносне, бо територій для відпочинку в «вільному доступі» на чорноморському узбережжі практично не залишилося, а те що є часом вражає своєю якістю, яке далеко від досконалості. Тому, варто пам'ятати про деякі особливості такого відпочинку і не розраховувати на понад комфортний відпочинок.
Дикий і цивілізований кемпінг у Блакитній бухті

Одними з найкращих автокемпінгів і наметових таборів на Чорному морі можна назвати кемпінги Геленджикского району. У своїй час ми відпочивали на абсолютно дикому кемпінгу в Блакитній бухті і прожили там більше місяця. Поряд з нашим наметовим табором був криниця, який відрізнявся дуже смачною крижаною водою! І це за умови вічної нестачі прісної води практично у всіх таборах Краснодарського краю!

Зрозуміло, ніхто нас не охороняв і практично не контролював, ми тулилися на невеликому пяточке між широкомасштабної будівництвом і приватним доміно, огороджена територія якого перевищувала розміри нашого табору, розрахованого на чоловік 10-15, в десятки разів! Тоді ще велося будівництво порту, а тепер уже, мабуть, не тільки його звели, а й закінчують будівництво готелю або якогось готелю. Місце тут приголомшливе!

Дикий пляж в Блакитній бухтеІз через хвилерізів море завжди спокійне, вода прозора. За невеликим пагорбом, де ми розбили табір, знаходилася вузька смуга галькового міського пляжу, тому через свого укриття ми завжди спостерігали за відпочиваючими, яких було зовсім небагато. Місце це не популярне серед туристів, та й через окупованого берега тепер сюди взагалі не проїхати і не пройти. Туди, де ми відпочивали вже не потрапити.

Зараз відпочиваючі розміщуються на діючому кемпінгу «Блакитна бухта», який розташований на вулиці просторий, будинок 2. Тут немає нічого екстремально «дикого», але відпочинок хороший тим, що тут не так багато відпочиваючих. Тихо, спокійно. Кемпінг розташований в лісовій зоні на галявині. Пляж гальковий в 20 метрах від основної маси відпочиваючих. Недалеко протікає річечка, втім, вона не так примітна, як море!

Що стосується зручностей, то кемпінг обладнаний всім необхідним є:

автостоянка;
душ;
туалет;
власне невелике кафе, скоріше навіть закусочна.

Автокемпинг «Блакитна безодня»

Це вже більш популярний автокемпінг про нього знають багато туристів, тому щороку відвідувачів стає все більше і більше.

Похожие страницы