Як поводитися при поїздках в небезпечні країни

Як поводитися при поїздках в небезпечні країни

Ситуації бувають різні і погляди на життя теж не у всіх сходяться, хто то віддасть перевагу по путівці, не хвилюючись ні про що (правда переплативши неабияк) приїхати в свій номер, де про те що поїсти і думати не треба, спокійно валятися на пляжі і т .буд. Але є ж розряд людей яким не потрібно таких принад в такому достатку, та й заощадити не проти (я ставлюся до даного типу). Такі люди (якщо мова про Азові) вибирають відпочинок на Азовському морі дикуном.

1. Як дешевше дістатися? Власне авто - ось відповідь. Якщо не поспішати, тобто бензин даремно не палити, чи не лихачити і не отримувати штрафи, то вийде досить таки відчутна вигода ... а дикуни люблять заощадити =)

2. Житло, для людини відпочиваючого дикуном на Азовському морі, знайти не проблема:

- Найбільш поширений варіант це зняти кімнату в приватному секторі. У цій області і ціну і комфортність підібрати під свої потреби можна. Головне завжди стоїть поторгуватися. Можна прямо на вокзалі запитати у місцевих - де найбільше здається кімнат (частина міста) і які ціни встановлені.


- Кемпінги - це спец. території, де люди проживають в кемпінгових наметах. Цей варіант вкрай підходить романтикам, любителям жити на природі, але під боком мати якісь зручності. Із зручностей тут найчастіше: туалет, газові плитки або місце під багаття, вода і т.д.

- Істинний відпочинок на Азовському морі дикуном - найбільш дикий для нашого сучасного суспільства і перевірений на своїй «шкурі» це відпочинок в наметі прямо на березі. Місця де так можна розташуватися зустрічаються досить часто. Та ви не отримуєте якихось умов і зручностей, але ви маєте найвищу економію і надані самі собі. Такий відпочинок підходить для невибагливих, самодостатніх людей.

- Тур. бази - найбільш витратний варіант. Тут ми отримуємо кемпінговий дух і безпечне проживання як в приватному секторі.

3. Їжа. З їжею все теж вкрай просто для дикуна на Азовському морі:

- Ходимо по ринках торгуємося

- Не ходимо в магазини близько моря, бо ціни зашкалюють

- Харчуємося простий їжею ... ми ж не ікру є приїхали

4. Екскурсії. Тут все залежить від самостійності людини - краще дізнатися заздалегідь про цікавих місцях місцевості і приїхавши на відпочинок самому дістатися і подивитися, так виходить значно дешевше ніж з екскурсоводом. Так само є якась тонкість: припустимо ви в одному місті, а екскурсія дуже цікава в іншому і за тур просять стільки те. Не поспішайте віддавати адже дешевше буде доїхати на звичайному рейсовому автобусі до міста, де проводиться екскурсія і купити її на місці.

Похожие страницы