Німеччина Гірські Лижі Курорти

Введение

Берхтесгаден, тихий спокійний містечко, поїсти після 21 проблема, але я так зрозумів це по всій Німеччині.Крім гірок, є аквапарк (термальні ванни з парою гірок), і ... Детальніше →  

Введення

  Берхтесгаден - гідний суперник Гармиша і по гірськолижних трасах і по визначних пам'ятках.Берхтесгаденское край розташований на самому південному сході Німеччини, в тій частині, яка вдається до Австрії (до Зальцбурга - 25 км).Цей регіон називають «золотим краєм».  
Берхтесгаденское край включає в себе п'ять невеликих містечок: Берхтесгаден, Шенау-на-Кенігзєє, Бішофсвізен, Марктшелленберг і Рамсау.
Тут роблять ставку на нові форми зимових розваг: трекінг по навколишніх горах, катання на ковзанах по льоду замерзлих озер, катання на спортивних санях з гірок або на запряжених санях по глибокому снігу, бобслей, фрістайл, керлінг, швидкісний спуск та тандем-брудного.

Погода

Інформація про погоду  
Веб-камери  
Сезон триває з грудня по квітень.

Схили, траси, підйомники

Схема регіону катання Йеннер  

Столиця острова Крк, як не дивно, місто Крк - древнє римське поселення Кірікум, розташоване на півдні острова. Завдяки багатій історії Крк, любителям старовини буде на що подивитися - стародавні стіни і ворота, башти і собори.

Якщо ви вирішили відвідати острів Крк, то тут ви знайдете одні з кращих Хорватських пляжів, зокрема в місті Башка (20 км. Від міста Крк). У місті Башка ви так само зможете насолодитися стародавніми будівлями, пам'ятками історії Хорватії.

На острові Крк ви зустрінете густі ліси, скелясті береги, песчанно-Галічний пляжі. Ліси повні живності. Підводний світ буде цікавий для дайверів і рибалок. Любителі спорту знайдуть собі і тенісні майданчики, волейбольні, футбольний, баскетбольні майданчики і різні водні види спорту. Так само і задовольнити свої гастрономічні пристрасті ви зможете сповна.

Возможно, вам понравится
На лижах в Німеччині
На лижах в Німеччині
Баварія гірськолижна
Баварія гірськолижна

Якісний сервіс та знижки приваблюють лижників в Лівіньо

& NBSP; & mdash; & NBSP; Travel.ru
Альпійські гірськолижні траси Лівіньо офіційно відкриються в цьому зимовому сезоні 30 листопада, а завдяки системі штучного засніження траси для катання по пересіченій місцевості будуть доступні для гостей курорту вже з перших днів листопада...

Похожие страницы