Починати знайомство з африканським континентом

Починати знайомство з африканським континентом багатьом рекомендується з тих країн, які найбільш звичні для європейців і відповідають їх вимогам. Таким є Туніс, пам'ятки якого захопить будь-якого мандрівника, а м'який клімат надовго запам'ятається своєю добродушністю.

Візит сюди обов'язково стане насиченим і незабутнім, тому що тут знають який відпочинок в Тунісі підходить російським людям і роблять все для цього. Місцеві території наповнені історичними пам'ятками, часточками традицій і колоритними об'єктами.

Також цікавим буде подорож в пустелю Сахара, де можна екстремально промчати на джипах або загадково покататися на верблюдах. Ще в цих безлюдних місцях добре буде просто усамітнитися, щоб подумати, помріяти або відключитися від усього світу.
Карта пам'яток Тунісу

Туніс став для туристів дуже привабливим, особливо в останні роки, так як розвитку відповідної галузі приділяється величезна увага. Ця країна більше будь-який інший в Африці готова приймати європейців. Цьому ж сприяє приємний клімат і численні пам'ятки.

Так як історія дослідження Африки починалася з довколишніх до Європі земель, то північна частина материка була здавна відома європейцям, багато з них залишили нагадування про себе в туніської історії. У зв'язку з цим на території Тунісу можна і зараз спостерігати сліди різних цивілізацій:

арабська;
римська;
західна;
пунічна.

Особливе місце в історії та сучасної туристичної галузі відводиться Карфагену - це древнє, вельми могутня держава, від якого зараз залишилися лише чималі руїни. Розміри цієї історичної пам'ятки значні, тому екскурсії по таких місцях можуть бути дуже тривалими. І все одно туристам доступна лише мала його частина, адже на інших руїнах не припиняються розкопки.

Похожие страницы