В океані поряд з островом водяться дивні молюски

На східному березі звичними мешканцями є черепахи, серед солоних ям постійно гуляють фламінго та інші птахи, родичі пеліканів.

В океані поряд з островом водяться дивні молюски, якими люблять ласувати і місцеві, і туристи.

Солоні ями на острові СалСал був відкритий в 1460 році, проте раніше його знали маври, які й назвали його соответствующе через джерела солі. Тільки наступила посуха стала причиною повільного заселення острова надалі. Кілька століть на ньому лише випасали кіз.

Сіль видобували, як і раніше, тільки обсяги процесу залежали від потреб світового ринку в даному продукті. Тут працювали раби із Західної Африки та інших регіонів.

Активно розвиватися Сал розпочав у 19 столітті, що пов'язано з налагодженням експорту головного видобувається продукту в Бразилію. Справжній же прогрес з'явився на острові з будівництва аеропорту в 1939 році, що стало початком для подальшого розвитку туризму, адже відпочинок на Кабо-Верде є дійсно прибутковим і успішним бізнесом.

На сьогоднішній день саме ця сфера є найбільш розвиненою і прибутковою, тому повсюдно є серфінг-клуби на острові Сал, які й «заманюють» багатьох іноземців.

Крім цього, мандрівникам тут сподобається і багато іншого:

відмінні умови для дайвінгу;
поля для гольфу і корти для тенісу в багатьох курортах;
чисті піщані пляжі;
прозорі теплі води;
провал Буракона на північному березі, який видніється лише в особливий час;
згаслий вулкан;

Похожие страницы