Громадський транспорт нового покоління в Тель-Авіві


У Тель-Авіві збираються ввести систему громадського транспорту нового покоління SkyTran, що, на думку влади, вирішить ситуацію з пробками на дорогах. У місті проживає 410 тисяч чоловік. Оскільки багатьом ізраїльтянам доводиться щодня добиратися на роботу на громадському транспорті, на дорогах утворюються затори. Міська адміністрація звернулася із закликом до жителів користуватися послугою "Велосипеди на прокат", однак це вирішило проблему лише частково.
Транспортна лінія SkyTran, будівництво якої почнеться через три місяці, може стати ідеальним рішенням проблеми. Двомісні вагончики, або капсули, що переміщаються по підвісним магістралях за рахунок "магнітної левітації", розвивають швидкість до 240 кілометрів на годину.
Пасажири зможуть купувати квитки, використовуючи спеціальний додаток для смартфонів, а тарифи на проїзд будуть нижче, ніж в інших видах транспорту. Будівництво лінії протяжністю в 10 кілометрів, яка з'єднає центр міста з Яффський портом, обійдеться в 70 мільйонів доларів. Якщо ця ідея виправдає себе, в майбутньому протяжність "нової дороги" складе сотні кілометрів.

Похожие страницы