Готель Holiday Village Manar 5 зірок

Готель Holiday Village Manar 5 * розташована на першій береговій лінії піщаного власного пляжу в одному з найпрестижніших туристичних районів Тунісу - на північ від міста Хаммамета. Аеропорт міста Тунісу знаходиться на відстані 60 кілометрів від готелю, Морнастір - 90 кілометрів, центр історичного призначення міста Хаммамет на відстані семи кілометрів. Готель складається з корпусів багатоповерхового типу та великій території благоустроєного властивості.

Територія готелю зелена і являє собою сад величезній площі - понад 130 тисяч квадратних кілометрів. Готель відноситься до мережі готелів найвідомішого німецького бренду під найменуванням MAGIC LIFE, керуючих готелями, які працюють виключно за системою «все включено», що прямо вказує на їх статус в п'ять зірок. Таким чином, дана ланцюжок готелів діє в країнах Єгипту, Греції, Тунісу, Австрії, Болгарії та Туреччини.

На території Тунісу функціонує шість готелів цього ланцюжка. Треба відзначити, що готелі даної серії, будучи німецькими, і орієнтуються на німців, виходячи з цього, вони слабо адаптовані для російських туристів, то немає російського каналу в готелі, або персонал готелю не говорить російською мовою. Готель представлений досить великою кількістю номерів, які оснащені всім необхідним для комфортного перебування в них туристів, у вартість номера включений безалкогольний міні бар. Максимальне розміщення людей в таких номерах - до трьох осіб. Не всі номери готелю мають балкон або терасу.

Територія готелю включає величезний басейн для дорослих, що мають дитячу секцію, басейн для релаксації, критий басейн, дитячий басейн, ресторани основного типу, далі ресторани з італійською кузнею і французькі ресторани, що пропонують страви національної кузні. Крім того, готель має безліч барів, все необхідне для проведення ділових зустрічей і конференцій. У готелі передбачено безліч послуг у вигляді спа-центрів або косметологів, також магазинів сувенірної спрямованості, банків-обмінників та інших послуг додаткового властивості. В принципі, готель повністю відповідає своєму високому статусу і перебування в ньому не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста, якого, як здається, важко здивувати.

Похожие страницы