Готель InterContinental в Ханої


InterContinental Hotels Group підписали контракт з компанією Tran Hong Quan Trading на будівництво першого готелю Crowne Plaza в столиці В'єтнаму, Ханої. Відкриття готелю, який буде називатися Crowne Plaza West Hanoi, призначено на початок 2010 року. Готель стане частиною багатофункціонального комплексу, в якому також розташуються діловий центр і апартаменти класу люкс.

Готель розташовуватиметься в діловій частині міста, поруч з Національним Стадіоном, де в 2003 році проходили спортивні Ігри Південно-Східної Азії. Поблизу знаходяться Палац З'їздів і центр водних видів спорту.
Відкриття готелю InterContinental в Ханої обумовлено зростаючою популярністю міста. Передбачається, що до 2010 року кількість іноземних туристів, які відвідують Ханой щороку, досягне 2 мільйонів. А число В'єтнамців, які приїжджають в місто, може досягти 7 мільйонів.
IHG (InterContinental Hotels Group) планують також відкриття ще чотирьох готелів у В'єтнамі, серед яких - готель InterContinental Hanoi Westlake (відкриття в листопаді 2007 року). 3 інших готелі будуть відкриті в 2009 році: Crowne Plaza Danang, InterContinental Asiana Saigon (Хошимін Сіті) і InterContinental Danang Resort на острові Сон Тра.

Похожие страницы