Жителі Африки сьогодні

Багато хто називає столицю Ефіопії Аддіс-Абебу «африканським Парижем» за велике культурне та економічне значення в масштабах всього материка. Тим більше що Аддіс-Абеба зараз це досить чисте і безпечне місто, в якому проживає безліч людей різних національностей і віросповідань, в тому числі й іноземців з усіх боків земної кулі.

Досить поширена англійська мова. Принаймні, при труднощах у спілкуванні місцевою мовою, завжди, як правило, швидко, знаходяться бажаючі допомогти зі знанням розмовної англійської.

Столиця Ефіопії Аддіс Абеба славиться активним туризмом. Приїжджому легко підібрати житло на будь-який смак. Тут є і елітні готелі «Хілтон» і «Шератон». Вони надають всі види послуг, звичні європейському обивателеві, проживання в них обійдеться вам в 150-200 $ на добу. Є ще багато готелів рівнем попроще, звичайно вони відрізняються рівнем сервісу, але й ціни в них нижче на порядок 15-20 $ за ніч.

Також можна оселитися в приватному секторі, столичні жителі в основному милі і добропорядні люди, не схильні до обманів. Тут ви зможете ознайомитися з усім місцевим колоритом і домовитися на будь-яку ціну в залежності від ваших бажань і можливостей.

Транспортне сполучення в місті представлено в основному маршрутними таксі. Всі вони мають біло-блакитну забарвлення, і не мають маршрутних номерів. Тому знову приїжджому іноземцю спершу буває досить складно розібратися у напрямках рухів маленьких автобусів.

Жителі Африки сьогодні

Зазвичай напрямки і зупинки викрикує кондуктор на своїй рідній мові, висунувшись з вікна по пояс прямо на ходу. Не знаючи назв районів місцевою мовою, щоб уникнути непорозумінь, предпочтительней користуватися персональним таксі. Це, як правило, радянський автопром різного ступеня зносу, також біло-синього забарвлення.

Неподалік від міста знаходиться аеропорт Боле, один з кращих в Африці. Звідси можна полетіти в різні точки, як і всередині країни, так і по всьому світу. Ефіопські авіалінії досить розвинена транспортна авіакомпанія, вона пропонує численні зручні недорогі перельоти всередині країни, нарівні з міжнародними рейсами.

Похожие страницы