Проект "Готелю майбутнього"


Спроектувати і оформити готельний номер майбутнього спробували представники холдингу "Jumeirah Group" в рамках щорічно проходить в Дубаї конференції під егідою "TEDx Dubai". До більшої радості юрби, новаторський проект його ініціатори постаралися оточити святковим антуражем. Учасники конференції і шалені твіттерци з Дубая, ОАЕ та іншого світу поділилися своїми творчими думками і версіями (часом абсолютно первозданними), пізніше перетвореними з оцифрованого варіанта в футуристичний шедевр. Процесом керував визнаний місцевий художник Занжеер Салам. В результаті на світ з'явилося чотириметрове полотно, на якому зображено безліч найрізноманітніших і завжди оригінальних ідей на тему того, як повинен виглядати "Готель майбутнього", де він повинен знаходитися, якими можливостями і який інфраструктурою повинен мати у своєму розпорядженні. Проект TEDx адресований співтовариствам, організаціям і окремим особам, яким надає можливість активізувати діалог на місцевому рівні. Спонсор TedX Dubai компанія "Jumeirah Group" побачила в соціальних мережах канал взаємодії з суспільством і спосіб поєднати в одне ціле віртуальні ідеї кожного для створення цілком відчутного шедевра. Концептуальна новизна ідеї виходить з новаторства і майстерності, властивих всьому тому, що виходить на ринок під брендом "Jumeirah".
Нижче наводимо топ-десять пропозицій, які ми побачили на полотні:
1. Готель майбутнього "витає в хмарах", в самому прямому сенсі цього слова. Він зроблений з невидимих стін і підлоги, так, що дух захоплює від оточуючих видів. Всі страви подаються по каналах супутникового зв'язку
2. Готель летить, і ви так стильно парите над усім світом
3. Наведений за допомогою голографічного пристрою "віртуальний особистий помічник", що пропонує вам ціле меню карикатур на вибір
4. Підводний готель з видом на морську флору і фауну з вікон
5. Чудово було б знайти готель, де візьмуть і вас і вашого чотириногого вихованця
6. Готель майбутнього немислимий без ай-педи в кожному номері
7. Спочатку стіни будуть зроблені у вигляді сенсорних екранів на світлодіодних індикаторах. При бажанні їх можна перетворювати в звичайне скло, щоб оглядати навколишній світ.
8. Ви переміщується у віртуальному просторі в те місце, яке обрали. Для цього вам достатньо вибрати один з туристичних каналів "Джумейри". Тільки і всього!
9. Готель в Небесах: ніякого тяжіння, орбітальний готель на Місяці. Прокидаєтеся вранці, визираєте з ілюмінатора і спостерігаєте за тим, як під ногами спочиває земна твердь
10. До кожного ліжка в готелі майбутнього буде пріквартірован робот, який займеться наведенням її в порядок і іншими справами.
Під час унікального експерименту на майданчику знаходилися власні оператори компанії, що фіксували все, що відбувається (перш за все, пропозиції та їх ілюстрацію) на плівку.

Похожие страницы