Туризм майбутнього

Бразилія у фільмі показана дуже красиво, і, швидше за все, дуже правдиво. Не знаю, послужить цей фільм приводом для подорожі в цю країну, але його потрібно дивитися.


Вирушаючи в подорож, візьміть мозок

Ну що сказати про цей фільм? Сказати особливо й нічого. Тільки якщо протягнути «ску-у-учно», ну і додати «безглуздо». Нудно, тому що рівно половину фільму нічого не відбувається. Американські туристи п'ють, розважаються і відриваються, танцюють і знову п'ють. Нерозумно, бо начебто дорослі самостійні люди у фільмі поводяться як діти, що заблукали по дорозі з ясел. Піти на дикий пляж, напитися всього що тільки можна в компанії незнайомих людей? Запросто. Втратити всі свої речі і документи і 10:00 плентатися за людиною, з якою вони щойно познайомилися, до будинку його дядька, якого вони жодного разу в житті не бачили, по вельми і вельми сумнівною стежці? Та легко. Після прямої вказівки «біжіть, рятуйтеся!» Стояти стовпами і невинно кліпати віями? Можемо, вміємо, практикуємо. Якщо герої і потрапили в колотнечі в незнайомій країні, то тільки завдяки своїй безпросвітної тупості, і вже ніяк не невдалому збігу обставин. І саме тому їх не було шкода.


Зйомка фільму теж залишає бажати кращого: зрозуміти, хто за ким біжить і хто кого вбиває, в темряві взагалі не представлялося ніякої можливості. Кінець фільму виглядає якось безглуздо: чи то кінцеві сцени подразумевают продовження, чи то вони просто є зайвими. Кількість саспенсу теж практично на нулі: фільм заповнений відвертою нудьгою і безглуздою біганиною.

У результаті не можу назвати людей, яким би я порадила даний фільм. Якщо ви прихильник жахів, як я, хочу сказати тільки одне: не витрачайте даремно час. Але якщо вам зовсім вже нудно, то можете подивитися, хоча б заради прекрасних бразильських пейзажів. А більшого від даної картини і не чекайте.

За бразильську природу, запальну музику та підводні печери

Скривджені бразильці, або Якщо життя дає можливість зробити що-небудь - зроби хоч що-небудь!

Подивився «Туристас» для галочки, хоча багато хто від нього в захваті. Я нічого особливого не відчув під час перегляду - просто ще один цікавий екзотичний трилер з туристами, з волі долі потрапила в халепу. До того ж військова бразильська база - це щось новеньке, але не було схоже, що це саме військова база. Однак «Ідеальна втеча», приміром, в рази краще. Тут все досить передбачувано. Але ідея фільму хороша - мотиви хірурга-вбивці нібито виправдані, мовляв, винні американці у всіх бразильських бідах. Виникає логічне запитання: доданок, ця купка перехожих, по-твоєму, ще в утробі запланувала народитися з американськими генами чи як? .. Це нещасні іноземці робили все, що протягом часів розбурхувало твою батьківщину ?!

Похожие страницы