Круїз для літніх дам

Успіх круїзу, організованого для літніх дам і молодих коханців, був такий великий, що в 2011 році туристкам знову пропонують прийняти в ньому участь. Cougar Cruis відправиться з Майамі на Багами, прийнявши на борт досвідчених туристок і їм підопічних молодих людей.
Організатори подорожі, The Society of Single Professionals і Singles Trave lCompany.con запрошують дам будь-якого віку взяти молодих коханців і провести кілька грудневих днів у чудовій компанії. Круїз буде проходити з 2 по 5 грудня на лайнері компанії Norwegian Cruise Line's. Причому подорож передбачає захід у Нассау і висадку на приватний острів.
Цікаво, що участь в круїзі стане нагородою для переможниці Національного конвенту Кугуар Америки, володарки титулу Міс Кугуар, який буде надано 29 квітня 2011 року в Нью-Йорку. Кугуар в США зазвичай називають жінок після 40, що зберегли гарячий інтерес до сексу з молоденькими хлопчиками.
За словами організаторів, Кугуар-круїз в 2010 році був дуже популярний, і мандрівниці цікавилися, коли ж буде наступний. І ось цей час настав. Продаж квитків вже почалася, і подорож у внутрішній каюті обійдеться всього в 331 долар на людину. Каюти продаються тільки для двох, щоб під час плавання не виникало напружених ситуацій. Вартість включає всі такси та збори, а ось випивку і хлопчиків - немає.
Нагадаємо, що це далеко не перший Кугуар-круїз, який проходить в світі. У 2009 році грудневий круїз для дам "бальзаківського" віку пройшов з величезним успіхом. Квитки на перший рейс круізера Elation, що належить компанії Carnival Fun, були розпродані миттєво, і тут же виросла черга на наступні рейси. Туристичний лайнер відправився з Сан-Дієго в Каліфорнії до мексиканського порту Енсенада. Плавання тривало три дні, під час яких веселі дами відмінно проводили час, щоденна танці користувалися величезним успіхом. Не варто думати, що на лайнері зібралися одні старі туристки. За статистикою, тільки в США на кожні 100 молодих дівчат припадає 118 молодих хлопців, і як мінімум кожен шостий шукає легких зв'язків з жінками старшого віку.

Похожие страницы