Круїзи на вітрильниках

Все більшої популярності набирають унікальні круїзи на вітрильниках в якості альтернативи традиційним круїзним подорожам.
Такі судна оснащені двигунами, які включаються лише при заходах в порт, а більшу частину часу вони йдуть у відкритому морі під вітрилами. Крім того, невеликий розмір вітрильників дозволяє їм заходити в маленькі бухти, недоступні для великих круїзних лайнерів.
Вітрильники шведської компанії Star Clippers, зокрема - чотирьохщогловий Star Clipper і Star Flyer, є копіями торгових кораблів середини XIX століття, і створена на борту особлива атмосфера дозволяє відчути себе дослідником великої епохи мореплавання. Вітрильники добре обладнані; до послуг гостей - ресторани, бари, бібліотека з каміном і просторі каюти. При хороших погодних умовах вечерю сервірують на відкритій палубі. Капітанський місток на кліперах відкритий для відвідування в будь-який час.
Круїзи на вітрильниках популярні серед молодят, а також сімейних пар з дітьми. Кораблі Star Clipper і Star Flyer можуть вмістити до 170 пасажирів кожен. Мінімальна вартість круїзу по Карибському басейну - $ 1000. на людину, уздовж Середземного моря - близько $ 1500.

Похожие страницы