Революційні зміни в аквапарку Aquaventure

Найближчим часом на курорті Atlantis, The Palm планують по-справжньому революційні зміни в аквапарку Aquaventure. Зовсім скоро на території комплексу з'явиться гігантська вежа висотою 40 метрів, під назвою "Вежа Посейдона" (The Tower of Poseidon), з якої можна буде скочуватися з декількох гірок. Відкриття всіх гірок заплановано на серпень цього року.
"Компанія Kerzner International завжди прагнула перевершити очікування гостей, використовуючи інноваційні технології для створення унікальних розважальних комплексів. Підготовлювана прем'єра в Aquaventure стане одним з найбільш вражаючих уяву відкриттів з усього, що ми коли-небудь робили. На гостей чекають неймовірні гірки, яких вони не бачили більше ніде в світі ", - поділився своїми враженнями про проект Алан Лейбман (Alan Leibman) - генеральний директор компанії Kerzner International.
Так, вже в серпні відчайдушні гості Aquaventure зможуть покататися по найбільшій в діаметрі водній гірці в світі; потім вся родина зможе промчати по першій в світі вертикальної гірці з подвійним бугром в кінці. Також в аквапарку з'являться унікальна подвійна гірка, дві сімейні гірки, з яких можна буде скочуватися групами до шести чоловік, і дві майстерні гірки, також єдині в своєму роді на Близькому Сході. Крім іншого, над Aquaventure простягнеться найдовший канатний спуск в регіоні - перший в світі канатний спуск, з'єднаний з вишкою аквапарку.
Крім нових гірок в Aquaventure відкриється ще кілька кафе і ресторанів.
По завершенні грандіозного проекту в аквапарку, площею 17 гектарів, буде дві гігантські вежі, з яких буде падати 18 мільйонів літрів прісної води, що заповнює захоплюючі спуски і гірки, а також неймовірна канатна дорога, по якій можна буде "пролетіти" над усім комплексом аквапарку, найдовша на Близькому Сході штучна річка, протяжністю 2,3 кілометра, з ефектному приливних хвиль і басейнами, водоспади і, звичайно ж, 700-метровий пляж з білосніжним піском.

Похожие страницы