Сигнальні пристрої для покоївок нью-йоркських готелів


Покоївки нью-йоркських готелів найближчим часом почнуть виходити на роботу, озброївшись спеціальними сигнальними пристроями, за допомогою яких вони зможуть інформувати охорону про агресивну поведінку постояльців.
Профспілка працівників міських готелів включив цю умову в якості обов'язкового пункту в новий колективний трудовий договір.
За даними місцевих ЗМІ, керуючі найбільших готелів Нью-Йорка вже погодилися з цією вимогою. "Як не прикро, бувають випадки, коли гості поводяться неналежним чином по відношенню до персоналу. Ці пристрої забезпечать покоївкам надійний захист і дозволять зменшити кількість подібних інцидентів", - заявив представник профспілки Джон Тарчьяно.
Тепер власники готелів будуть зобов'язані протягом року забезпечити всіх співробітників обладнанням, яке дозволить їм при необхідності подати сигнал тривоги.
У профспілці не приховують, що внесли зміни до трудового договору після гучного скандалу з екс-главою Міжнародного валютного фонду Домініком Стросс-Каном. У травні 2011 року покоївка нью-йоркського готелю Sofitel Нафіссату Діалло заявила, що піддалася сексуальному насильству з боку чиновника, коли прийшла прибирати його номер.
Проти Стросс-Кана було заведено кримінальну справу, проте в серпні cуд Нью-Йорка зняв з нього всі звинувачення, поставивши під сумнів свідчення покоївки.
Після цього інциденту керівництво Sofitel та іншого елітного готелю Pierre заявило, що вводить в обов'язковому порядку спеціальні сигнальні пристрої для персоналу.
Крім технічних нововведень новий трудовий контракт передбачає також збільшення зарплат покоївок нью-йоркських готелів на 29 відсотків. Таким чином, тепер їх щорічний дохід складе майже 60 тисяч доларів на рік. Крім того, членам профспілки продовжать надавати безкоштовну медичну страховку.

Похожие страницы