Вагони бізнес-класу в болгарських потягах


З червня цього року вперше в Болгарії в деяких потягах з'являться вагони бізнес-класу, ціна квитка в них буде на 20-30% вище, ніж в звичайних, повідомив міністр транспорту Болгарії Александир Цвєтков.
Нові вагони будуть комфортніше звичайних, в них буде інтернет, будуть подавати каву, чай і напої, в загальному, все, щоб пасажири відчували себе максимально зручно, пояснив Цвєтков.
Після того як на Болгарської залізниці (БДЖ) реформи будуть доведені до кінця, підприємство отримає європейські кошти для закупівлі нових вагонів і локомотивів. Це означає, що в 2014 році, коли буде закінчена швидкісна ж / д лінія Пловдив-Бургас, з'явиться можливість закупівлі нових поїздів, додав міністр.
Також міністр транспорту заявив, що в червні буде відновлено рух морських "комет" за маршрутом Созопол-Золоті піски.
"Комети будуть ходити все літо з Созополя через Бургас, Несебр, Варну до Золотих пісків і назад. У червні цей маршрут стане реальністю і стане приємним атракціоном і зручним засобом пересування. Буде складено розклад з квитками і попередньої резервацією. Буде ходити кілька комет в різних напрямках, маршрут буде обслуговувати приватна фірма. Ціна найдорожчого квитка буде 50 лева. Думаю, що влітку набагато приємніше подорожувати на "комети", ніж на автобусі або машині ", повідомив Александир Цвєтков.

Похожие страницы