Анапа - перлина Краснодарського краю

Анапа - перлина Краснодарського краю

Хоч квітень і не відрізняється особливим достатком вихідних днів, крім звичайних суботніх та недільних днів, та скороченого дня (30 квітня), який супроводжує травневих свят, але для туризму цей місяць є одним з найсприятливіших (докладніше в ст. Як ми відпочиваємо в квітні 2013). Особливо, якщо Ви віддаєте перевагу більш спокійний і відокремлений відпочинок, так як сезон відпусток ще не скоро, а до серйозних святкових днів ще далеченько.

Ці «події» сприятливо позначаються на ціні відпочинку, знижуючи вартість проживання і практично всіх видів розваг, а також на загальній інтенсивності туристичного потоку, який стає менш насиченим. Правда, не у всіх курортних країнах.

Тому, ми за бюджетний варіант відпочинку в квітні!

Але де краще відпочивати в квітні?

При відповіді на це питання, ми звернемо увагу наших читачів на кілька показників:

1. Пляжний відпочинок в квітні

2. Сімейний відпочинок в квітні

3. Молодіжний відпочинок в квітні

У число країн, в яких можна непогано відпочити в квітні можна включити:

Таїланд
ОАЕ
Мальдіви
В'єтнам
Кіпр
Канарські острови
Домінікана
Туніс
Мексика
Куба
Марокко
Шрі Ланка
Гоа
Туреччина
Єгипет

Тепер варто більш докладніше розглянути особливості відпочинку в квітні в цих країнах.

Приступимо!

Де краще відпочивати в квітні

Таїланд

Квітневий Таїланд ідеально підійде для пляжного відпочинку.

Правда і в цьому місяці тут туристів хоч лопатами відгрібали. І це не дивлячись на те, що в квітні з погодка тут не дуже, так як вдень палюче сонце прогріває повітря до рекордних 40 ° C зі знаком плюс, а ніч приносить з собою теплий липку імлу, що кишить приставучими мошками, і все це мракобісся твориться при нічній температурі повітря в районі + 26 ° C.


Де краще відпочивати в квітні

Рятує від нестерпної спеки, який насилу переносять і самі тайці, тільки морська вода, яка в течії спекотного дня прогрівається до + 28 ° С. (докладніше в ст. Погода в Таїланді в квітні)

Але це стає не таким вже й важливим, оскільки в квітні в Таїланді повно свят, взяти участь у яких можуть всі бажаючі!

Саме початок весняного місяця квітня супроводжується унікальною церемонією посвячення юнаків у ченці, які встали на духовний вищий шлях розвитку. Ця барвиста церемонія триває 3 дні. Вона проводиться в деяких провінційних містечках Тайланда і поширена серед представники народностей Тхай Яй і Шан, вихідців з споконвічних племінних ченців. Найбільш пишне торжество посвячення в ченці можна спостерігати в невеликому місті Ме Гонг Сон.

Ця урочиста подія проходить в три етапи.

Де краще відпочивати в квітні


У найперший день родичі майбутніх юних ченців дарують їм багато подарунків, накривають багатий стіл з різного роду смакотою, та так, що стіл ломиться від наїдків і різноманітних частувань.

Життя ченців супроводжується добровільною відмовою від усіх благ і тлінних задоволень, тому, хлопчики вже зараз повинні розуміти, що життя ченця позбавлена плотських задоволень, однак вона збагачена і перенасичена більш яскравими і барвистими безмежними духовними можливостями, але щоб зрозуміти це, необхідно щось віддати в замін. Істинне знання дається нелегко.

Потім хлопчиків приводять до храму, де вони проходять перший етап обряду посвячення - їм збривають волосся та брови.


Як тільки настає другий день, то батьки майбутніх ченців зустрічають у себе гостей. До них приходять близькі родичі. Потім вся ця процесія вирушає до храму, щоб піднести спеціальне підношення Будді і самим служителям храму. Ці дари урочисто покладаються біля вівтаря.

Похожие страницы