Найбільший закритий пляж Японії


Будете в Японії, обов'язково відвідайте найбільший закритий пляж під назвою Seagaia Ocean Dome. Закінчується тривала реконструкція та скоро буде відкрито найбільший закритий пляж-аквапарк, розташований в місті Міядзакі, на японському острові Кюсю.
У назві Seagaia гармонійно поєднуються дві стихії: вода і земля. (В давньогрецької міфології Гея - це богиня землі). Таку назву, вибрали для найбільшого в світі пляжу-аквапарку під дахом, власники - компанія Sheraton. Seagaia Ocean Dome був внесений до Книги рекордів Гіннесса. Це райське місце для відпускників і туристів знаходиться на острові Кюсю, в передмісті районного центру Міядзакі.

Параметри цього незвичайного будівлі такі, довжина купола аквапарку становить триста метрів, ширина сто метрів. Штучний пляж був відкритий в 1993 році, в 1995 році в Seagaia Ocean Dome було зареєстровано найбільшу кількість відвідувачів: один мільйон двісті п'ятдесят тисяч чоловік. Відкривається купол аквапарку має унікальну конструкцію, всередині купола температура повітря ніколи не опускається нижче тридцяти градусів Цельсія, а вода в басейні має температуру двадцять вісім градусів круглий год.Семь років тому штучний пляж був закритий на оновлення і реконструкцію.
Японці постійно дивують жителів інших країн світу своїми незвичайними проектами і винаходами. Свого часу багато захоплень викликала робота Seagaia Ocean Dome, найбільшого в світі штучного закритого пляжу. Площа пляжу під назвою Ocean Dome складає приблизно шість футбольних стадіонів, водночас на пляжі можуть відпочивати до десяти тисяч чоловік. Японці вже почали забувати про те, як приємно зіграти на піщаному пляжі, обрамленому штучними пальмами і насолоджуватися звуками океанічного припливу.
Цей популярний туристичний об'єкт знаходиться у видаленні від Токіо, на відстані однієї тисячі п'ятисот кілометрів. Після реконструкції почне свою роботу вулиця магазинів, протяжністю восімдес'ят метрів, тут відпочиваючі можуть зробити відмінний шопінг.
Топ-менеджери компанії Sheraton, називають кілька причин, за якими варто відвідати цей штучний пляж-аквапарк. У Seagaia Ocean Dome завжди стоїть відмінна погода. Відвідувачів приємно порадує оновлений рукотворний тропічний ліс, в якому немає злив, зате є справжні, привезені з тропіків папуги. На пляжі не буває жучов і надокучливих комах, а також неможливо обгоріти на сонці і отримати сонячні опіки. Вода в басейні не солона. Працює два штучних вулкана, з періодичністю в п'ятнадцять хвилин штучні вулкани вивергають вогонь. Для серферів тут створюються чудові штучні хвилі.
Вхідний квиток на пляж після реконструкції буде коштувати п'ятдесят доларів. Цікаво те, що Seagaia Ocean Dome побудований на океанському узбережжі і неподалік знаходиться справжній пляж, потрапити на який можна пріодолев відстань триста метрів. Все побували в Ocean Dome одностайні в думці, що справжній пляж програє штучному в зручності і комфортабельності.
У японській пресі активно обговорюють майбутній чемпіонат світу з фігурного катання, який почнеться 24 березня в японському місті Сайтама і відкриття після реконструкції штучного пляжу-аквапарку Seagaia Ocean Dome в місті Міядзакі.

Похожие страницы