Gold Coast - рай для серфінгістів

Gold Coast в Австралії давно відомий своїми пляжами, приголомшливими можливостями серфінгу і теплою погодою. А погода хороша тут практично завжди. Туристи здалеку і не дуже вважають Gold Coast своєю другою батьківщиною. І з кожним роком шанувальників цього затишного краю стає все більше.
Поїздка в Австралію з обов'язковим відвідуванням Gold Coast стала свого роду обов'язковим ритуалом. Це модне людне місце особливо користується популярністю у японців. Але це викликано ще й тим, що безліч магазинів і інших комерційних містечок вздовж узбережжя належать громадянам Японії.
Тепер же настав час нових інвесторів - російських. Пов'язані з таким бізнесом, як видобуток нафти і корисних копалин, росіяни інвестують мільйони і мільйони доларів в набережну Gold Coast.
Рай для серфінгістів, Gold Coast, демонструє високий рівень життя. Тут ви знайдете елітні апартаменти, пентхауси і розкішні вілли. Тому не можна не відзначити, що російські розумно розпорядилися своїми капіталами і досить швидко стали отримувати прибуток від своїх інвестицій.
У денний час туристи насолоджуються відпочинком на пляжах і шопінгом. Увечері ж для них відкрито безліч модних барів, ресторанів, нічних клубів та інших розважальних закладів.
Gold Coast - це розвивається, але стабільний ринок нерухомості. Зараз будується безліч будівель, які залучили як місцевих інвесторів, так і зарубіжних.
Зараз росіяни - одні з найбільших інвесторів в Австралії. У 2006-2007 роках ними було вкладено в Gold Coast в цілому 34 мільйони доларів США.
На даний момент в Австралії існує 3000 досить великих (і зростаючих) російських громад. Росіяни перебираються в Австралії в пошуках кращого рівня життя. Деякі навіть переводять з Росії сюди свій бізнес. Таким чином, вони як би купують собі той образ життя, який не може бути можливим на їх батьківщині. Адже тут, крім іншого, завжди гарна погода і багато сонця.

Похожие страницы