Боязнь авіа перельотів

Боязнь авіа перельотів

У деяких готелях Чехії не завжди є ряд необхідних речей, наприклад, для укладання волосся - фена, плойки і т.д. Тому, такі прилади (зрозуміло максимально мініатюрних розмірів і легких для транспортування) можна взяти з собою. Найчастіше такі феномени зустрічаються в мало-бюджетних готелях в той час, як в інших таких недоліків просто не допустять.

Що взяти з собою в ЧехіюДля дрібних перекусів під час тих же екскурсій або довготривалих поїздок у громадському транспорті можна взяти з собою пакетик горішків, гіркий шоколад, кілька фруктів, баночку мінеральної води і т.д. Чиста питна вода (мінералка) врятує організм від зневоднення під час спекотної жари, а горішки або фрукти дозволять Вам на деякий час утамувати відчуття голоду.

Дотримуючись простих правил, можна забезпечити для себе максимально комфортний відпочинок, який буде перенасичений тільки позитивними емоціями та враженнями.

Сподіваємося, що дана стаття виявилася для Вас корисною та інформативною.

Можливо Вас зацікавлять і інші статті, опубліковані на нашому сайті: Що привезти з Чехії, Як забронювати номер в готелі

Погода в Чехії у вересні по-справжньому шикарна і прекрасна!

Спекотна спека злегка відступила, а до відчутних холодів ще далеко. Тому, вереснева Чехія найбільш сприятлива і комфортна для туристичних поїздок.

Початок вересня ще досить тепле. Температура повітря не опускається нижче +18 градусів за Цельсієм, а вечорами і вночі не опускається нижче +10 градусів за Цельсієм.

Середина вересневої Чехії закутується золотим покровом осінньої шалі з листя. Жовтіючі листя на тлі синього неба створюють відчуття, що Ви потрапили в казкову і чарівну країну. У цей час температура триматиметься на позначці від +17 градусів до +20 градусів за Цельсієм. Можливі короткочасні дощі.

Погода в кінці вересня в Чехії знизитися до + 14 / + 15 градусів за Цельсієм. У рідкісних випадках вона може підвищитися до + 20 / + 21 градуси за Цельсієм, потім знову відзначатиметься зниження температури.

У цей час нерідкими будуть дощі. Дрібний дощ може

йти майже весь день. Не рідкістю буде і вітряна погода. Відчутно холодний вітер буде несподівано посилюватися особливо у вечірній час доби.

Бажаючим відвідати Чехію у вересні, рекомендуємо взяти з собою водовідштовхувальну взуття на щільній підошві і побільше теплих речей (легка, що не продувається куртка, шарф, головний убір, светр, штани і т.д.). Однак, на ряду з теплими речами, візьміть з собою парочку легких футболок (вони Вам в будь-якому випадку не завадять). Вечори в Чехії можуть бути дощовими і прохолодними в той час, як вдень може бути досить тепло і комфортно.

Що б більш вигідно спланувати свій відпочинок в Чехії у вересні складемо короткий приблизний огляд погоди:

1-10 числа вересня:


Досить тепло

середня температура повітря +17 градусів за Цельсієм

можливі опади у вигляді короткочасного дощу

мінлива хмарність

вітер помірний

10-20 числа вересня:

Тепло

середня температура повітря +15 градусів за Цельсієм

можливі опади у вигляді короткочасного дощу

хмарно

вітер помірний

20-30 числа вересня:

Менш тепла погода

середня температура повітря +14 градусів за Цельсієм

можливі опади у вигляді дощу

відзначається посилення вітру

Похожие страницы