Розкішні польоти

У міру того, як світова економіка приходить до тями після суворого кризи, в моду знову повертаються польоти бізнес-класом.
Беручи до уваги підвищення попиту на дорогі авіаквитки, відразу дві великі авіакомпанії провели презентацію нововведень для тих, хто готовий на час перельоту оточити себе розкішшю і комфортом.
Компанія Cathay Pacific продемонструвала нове крісло для бізнес-класу під час барвистою презентації, яка відбулася у виставковому центрі Гонконгу.
Крісло розкладається в горизонтальну платформу, пропонуючи значно більше місця, ніж існуючі кабінки бізнес-класу. Також крісло оснащене пультом дистанційного керування широкоформатного розважальної системою і гнучким налаштуванням положення крісла.
Інша авіакомпанія Etihad відкрила в аеропорту Манчестера новий зал очікування, одним з перших гостей якого став менеджер футбольного клубу «Манчестер Сіті» Роберто Манчіні. У новому залі очікування площею 318 кв.м. розташовується бізнес-центр, зона відпочинку, дитяча кімната і розкішні душові.

Похожие страницы