Якісна кулінарія в готелях мережі Relikatz Hotel Group


Керуюча компанія Reikartz Hotel Management оголосила про нову стратегію розвитку ресторанів в готелях мережі Reikartz Hotel Group. Фахівці компанії, проаналізувавши ринок ресторанів в тих містах, де відкриті і готуються до відкриття готелі мережі, побачили попит на ресторани з якісною кухнею і доступними цінами.
"Ми прийшли до наступного баченню: в наших готелях з'являться концептуальні ресторани зі спеціалізацією, цікавою як гостям готелів, так і відвідувачам з міста. Позиціонування ресторану при готелі на гостей з міста - непросте завдання, але ми бачимо економічну доцільність такої стратегії. Правильний ресторан при готелі може приносити до 40% доходів всього готельного комплексу ", - коментує Магнус Веттерхольм, операційний директор Reikartz Hotel Group.
Цього року команда Reikartz планує перезапустити ряд старих ресторанів і відкрити кілька нових. Першим кроком на цьому шляху стало відкриття ресторану класичної італійської кухні Primavera в готелі "Reikartz Житомир", яке відбулося в квітні. Крім того, 18 травня офіційно відкриють ресторан французької кухні Amelie ( "Амелі") в готелі "Reikartz Харків", який запропонує гостям готелю і жителям району класичні страви французької кухні за доступними цінами.
"Ми давно готували відкриття, опрацьовували меню і оформляли зал. Ресторан названий" Амелі "- кому-то, можливо, це нагадає однойменний французький фільм, тільки у нас Ви не знайдете постерів з Одрі Тоту. Для нас це ім'я - збірний образ французької жінки : витонченою, елегантною і в той же час відкритої і життєрадісної. на честь цього образу і названий ресторан. в меню - найкращі страви французької кухні, які полюбилися нашій команді з поїздок до Франції. При цьому ціни - в дусі демократичного кафе-брассері, наприклад , французький цибулевий суп (300 м) коштує 30 грн, судак по-французьки з рисом, шпинатом і вершково-гірчичним соусом (150/150/50 р) - 52 грн ", - прокоментував майбутню подію Жан Луї Дюжер, шеф- кухар ресторану "Амелі".
Нові ресторани також відкриються в Запоріжжі, Черкасах, Сумах, а також в Чернігівській області, в еко-курорті "Віта Парк ШішкINN".

Похожие страницы