Висококласний сервіс в готелях Fairfield Marriott Bengaluru


Одна з найбільших міжнародних готельних компаній Marriott International відкрила готель бренду середнього цінового сегмента Fairfield в місті Бангалорі - найбільшому науковому центрі Індії, який називають місцевої «Кремнієвої долиною».
Fairfield Bengaluru Rajajinager пропонує гостям 148 стандартних і люкс-номерів. Для проведення ділових зустрічей призначені три конференц-залу, здатні вмістити до 200 чоловік, і бізнес-центр, обладнаний необхідною технікою. На всій території готелю доступний високошвидкісний інтернет.
Готель розташований недалеко від залізничного вокзалу, в безпосередній близькості від Міжнародного виставкового центру Бангалора (Bangalore International Exhibition Centre, BIEC), найбільшої MICE-майданчики Індії.
Fairfield Inn & Suites - це готельний бренд середньої категорії, який Marriott має намір активно просувати на азіатському ринку. Відкриття Fairfield Marriott Bengaluru Rajajinagar покликане задовольнити зростаючий в регіоні попит на недорогі готелі.
«Бренд Fairfield пропонує висококласний сервіс і інноваційний сучасний дизайн за прийнятною ціною. Це дає нам величезну стратегічну перевагу на багатьох ринках, оскільки ми спостерігаємо чисельний зростання середнього класу в Індії та інших країнах азіатського регіону », - зазначив виконавчий директор Marriott International в Азії Дон Клірі.
Стратегія Marriott International спрямована на те, щоб зробити Fairfield кращим вибором для бізнес-мандрівників і звичайних туристів, які орієнтуються на проживання в готелях середньої цінової категорії, а також залучити до бренду увагу готельєрів та готельних операторів, готових працювати за системою франчайзингу.

Похожие страницы