Місто Кейптаун, готель The Verge Aparthotel

Місто Кейптаун серед наших співвітчизників не надто популярний в якості місця для відпочинку. І дарма, тепер, коли в Туреччину і Єгипет нашим співвітчизникам шлях закритий, Кейптаун стає вельми перспективним курортом.

На жаль, дістатися до південно-африканського міста не так просто: чартерні рейси вилітають тільки з Європи, тобто доведеться зробити пересадку, а може бути, і не одну.

Але саме місто, його визначні пам'ятки, розвинений сервіс і місцевий клімат з лихвою окуповують незручності перельоту.

До слова, головна вулиця Кейптауна повністю присвячена туристам. Тут можна знайти лавочки та сучасні магазин, недорогі хостели, ресторани, бари і кафе - все, що потрібно європейським туристам.

Відпочинок в Кейптауні можна розділити на кілька категорій. Ніч у найдорожчому і престижному готелі обійдеться вам майже в шістнадцять тисяч рублів. Ми ж вибрали готель середньої ціни The Verge Aparthotel, де за затишний і симпатичний номер заплатили трохи більше дев'яти тисяч.

І не прогадали, цей готель за європейськими мірками може зрівнятися з кращими готелями тій же Туреччині, які на ділі виявляються набагато дорожче.

Місто Кейптаун, готель The Verge Aparthotel

Поєднання цивілізації і споконвічно-африканського колориту чудове. Якщо хочете, знайомтеся з традиційними африканськими маслами, травами і косметикою, ні - вирушайте в торговий центр, де знайдете речі або одяг європейських виробників.
Готель The Verge Aparthotel в Кейптауні

Отже, апарт-готель The Verge - це затишне місце в передмісті Кейптауна. Від місця заселення до найближчого узбережжя нам вдалося дістатися всього за кілька хвилин.

Похожие страницы