Відбір професіоналів для готелю W Barcelona


Готель W Barcelona почав процес відбору 100 талановитих професіоналів, які згодом увійдуть до складу штату готелю.
На робочі місця у відомому готелі претендують 8 тисяч кандидатів. В ході незвичайного кастинг-інтерв'ю будуть обрані співробітники, які продемонструють "індивідуальність, креативність і активність".
Керівництво готелю шукає професіоналів у всіх сферах діяльності: це і продажу, і розміщення, і фінанси, однак особлива увага буде приділена представникам сектора харчування (офіціантам, барменам, супервайзерам, шеф-кухарям і т.д.). Більшість з них буде працювати в гарячий сезон, проте згодом керівництво індивідуально оцінить кожного співробітника на предмет можливого продовження контракту.
Як розповіла координатор кадрового відділу Starwood Hotels & Resorts Worldwide Ісабель хустісьі, "готель шукає активних, захоплених і здатних працівників, які можуть встановити емоційний зв'язок з клієнтом". "Більш спеціалізовану підготовку надасть сама компанія", - зазначає хустісьі.
За її словами, ця ініціатива довела свою плідність - в ході кастингів здобувачі виявляють себе з більш позитивної і активної сторони, ніж в процесі традиційного інтерв'ю. У відборі також візьмуть участь майбутні колеги претендентів, діючі співробітники W Barcelona. В ході ряду зустрічей тет-а-тет вони поставлять новачкам питання і розкажуть про деякі повсякденних випадках і ситуаціях, щоб оцінити реакцію потенційних працівників.
Всі бажаючі взяти участь у відборі можуть записатися на сайті Starwoodjobs або в соціальних мережах LinkedIn, Facebook і Twitter, а також пройти попереднє телефонне інтерв'ю англійською, іспанською або каталонською - знання цих мов є безсумнівним плюсом для здобувача. Крім того, важливу роль зіграє і знання додаткових іноземних мов, в тому числі китайської, російської, арабської та французької.
Кастинг тривалістю від трьох до чотирьох тижнів пройде в готелі W Barcelona. Всім, хто успішно впорається з ним, належить додаткове докладне інтерв'ю. Очікується, що вже навесні нові співробітники почнуть навчання.

Похожие страницы