Нічні сафарі - нова послуга від Dubai Mall

Один з найбільших в світі акваріумів з колекцією морських тварин з 33 тисяч видів, розташований в знаменитому торговому центрі Dubai Mall, з сьогоднішнього дня і до 29 лютого пропонує відвідувачам нову послугу - нічні сафарі.
Всі бажаючі можуть зануритися в атмосферу нічних джунглів і пройти з ліхтарем по диких лісах, спостерігаючи за тваринами в їх природному середовищі існування, відтвореної в стінах молу. Протягом екскурсії гостей супроводжуватимуть досвідчені гіди, які перетворять її на справжню пригоду з масою нових відкриттів.
У колекцію акваріума і зоопарку було додано кілька нових і унікальних видів тварин. Серед них - дорослий килимовий пітон і амазонські деревні удави, мадагаскарські гекони, китайські водні дракони і ігуани.
Гордон Уайт, генеральний директор Дубайського акваріума і підводного зоопарку, сказав: "Ми відкриваємо наші двері для любителів природи і пропонуємо насолодитися подорожжю по джунглях вночі. Це дасть нашим гостям можливість подивитися на нашу колекцію з абсолютно іншого боку".
Діти зможуть поспостерігати за звичками тварин, які ховаються у вологих лісах, і вперше в Арабських Еміратах відкрити для себе екзотичну і привабливу атмосферу нічних джунглів.
Розташований в торговому центрі Dubai Mall, Дубайський акваріум і підводний зоопарк - один з найбільших в світі з різноманітною колекцією видів і самим великим екраном. Підводний зоопарк, який знаходиться на другому поверсі над головним акваріумом, представлений різними природними зонами, в числі яких - вологі ліси, скелястий берег і світовий океан. Колекція тварин включає пінгвінів, Кайманових кроколідов, гігантських крабів-павуків, водяних щурів, гігантського сома, рибу-клоуна і безліч інших особин.

Похожие страницы