Найбрудніші готелі Європи

Готелі в Лондоні, Амстердамі і на Егейському узбережжі Туреччини увійшли в список 10 найбрудніших готелів Європи, складений найпопулярнішим інтернет-пошукачем TripAdvisor.
Лідером "рейтингу ганьби" став турецький готель Club Aqua Gumbet. "Під час дощу басейн наповнювався каналізаційними стоками", - пише один з туристів, якому довелося зупинитися в цьому місці.
Представник Країни тисячі готелів, а саме розташований у Ічмелер Altin Orfe Hotel, займає і другий рядок "чорного листа". За твердженням одного з його постояльців, "вода з внутрішнього блоку кондиціонера стікала прямо в ліжко".
Малопочесне третє місце у лондонського Cromwell Crown. "Коли ступаєш на килим, пил піднімається стовпом!" - Обурюється турист, який опинився в цьому готелі.
На четвертому місці рейтингу готелів, де зупинятися не рекомендується, ще одна "обитель" столиці Сполученого Королівства - Corbigoe Hotel, в якому один з його гостей виявив численні плями бруду на стінах.
Третій за рахунком лондонський готель потрапив на п'ятий рядок чарта. Ним став Park Hotel, який отримав особливо обурений відгук: "Виявивши клопів, що плазують вранці в ліжку, мені стало погано".
За "екватором" рейтингу першим йде амстердамський Hotel de Lantaerne, про який, серед інших думок, написано: "Це місце не підходить для проживання людей".
Сьомим у списку значиться Hotel Y Boulevard, який, як не дивно, також прописаний в столиці Нідерландів. "Я краще зупинюсь в телефонній будці!" - Вигукує один з туристів, що виявив в номері клопів.
Восьма сходинка рейтингу дісталася ще одній лондонському готелі. Одна з думок про Blair Victoria & Tudor Inn Hotel говорить: "У номері огидно пахло мокрою собачої шерстю".
Дісталося від постояльців і ще двом амстердамським готелям, які зайняли відповідно дев'яте і десяте місця в списку найбрудніших готелів Європи. Так, в Hotel Manofa, за твердженням його гостя, "в кожному номері вільно бігають миші", а в Hotel The Globe "все простирадла були покриті сотнями червоних точок".
TripAdvisor - онлайн-путівник і пошукова система, що допомагають клієнтам в зборі інформації про туристичні напрямки і при плануванні майбутніх поїздок. Кожну хвилину на сторінках порталу з'являється 25 нових оглядів.

Похожие страницы