Німеччина Готелі-Замки

отель-замок во ФранцииГотелі в замках - подібний вид готелів широко поширений в Старому Світі.Франція, Німеччина, Британія, Чехія, Італія, Іспанія - в цих країнах можна знайти цілі мережі готелів-замків.При цьому під словом «замок» в різних країнах мають на увазі різні будови.Так, готелі в замках Німеччини більше схожі на заміські резиденції, а французькі та чеські замкові готелі своїм зовнішнім виглядом нагадують про ті найдобріших лицарських Середніх століттях.Водночас готелі в замках Британії в ряді випадків запросто можна прийняти за звичайний кам'яний особняк.

 

Більшість готелів-замків - це готелі класу «люкс», як правило, не нижче 4 *.Готелі-замки розташовуються переважно за містом. У ряді випадків готель, розташований в старовинній резиденції, суміщає послуги з проживання туристів з різноманітними пізнавальними програмами.В таких готелях нерідко можна зустріти музей колишніх (або нинішніх) власників.Багато старовинні замки сьогодні належать поколінням європейських аристократів і спеціально здаються під готелі.

 

Не варто думати, що готель-замок у своєму оформленні буде досконально відтворювати в меблюванню номерів ту чи іншу епоху.Подібний підхід можуть дозволити собі далеко не всі готелі. Найчастіше зберегти унікальний інтер'єр вдається лише дорогим готелям класу 5 *.В інших випадках постояльцям запропонують або муляжі, або сучасні меблі.Також нерідкі випадки коли для того, щоб догодити постояльцям міняються обриси старовинних садів вікторіанської епохи при замках, в яких створюють відкриті басейни і лаунж-зони.

 

В розпорядженні гостей готелів-замків цілий спектр різноманітних послуг, починаючи від прогулянок верхи і закінчуючи параглайдінгом.Готелі в замках Франції вважають правилом хорошого тону мати у своєму штаті досвідченого сомельє.

 

Особливістю чи не кожного замка готелю є легенди, які його оточують.Практично кожен готель-замок володіє власним міфом. Легенди, які огортають готель, дуже часто знаходять відображення у назві страв у ресторані при замку і в супутніх проживанню екскурсійних турах.Особливим міфом готелю-замку вважаються її примари. Славляться своїми привидами готелі Англії, Шотландії, Данії.Наскільки вірні чутки - судити важко. Однак привиди на протязі і багатьох років є джерелом неослабного інтересу до готелів-замків.Серед найвідоміших в Європі готелів-замків з привидами - Dragsholm Slot в Данії і Langham у Великобританії.

Ризики та можливості російського бізнесу & NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы