Готелі Кельна: Готель Хаятт

Німеччина Кельн Готелі

Мало хто засумніватися в тому, що липень найспекотніший місяць.

Така гаряча репутація закріпилася за цим місяцем і в Єгипті.


Тому-то, вода в Єгипті в липні завдяки нечуваного пеклу, коли температура повітря може перевалити за все + 40 ° C, прогрівається до рекордних температур! При таких теплих погодних щедротах мало хто наважитися заглибитися на материк, щоб задовольнити свою цікавість. Навіть місцеві жителі воліють проводити свій час в безпосередній близькості від узбережжя, де ледве відчутний бриз приносить на материк короткочасну прохолоду.

Але знайти порятунок можна і в морі. Водиця в липні неймовірно тепла!

Червоне море протягом усього єгипетського узбережжя прогрівається до всіх + 28 ° C. Тільки Середземне море залишається як і раніше у своєму помірно прохолодному репертуарі і навіть у сезон самого жаркого місяця воно прогрівається лише до + 25 ° C / + 26 ° C.

Не дивлячись на настільки надмірно гарячий прийом, багато туристів не відмовляють собі в задоволенні підсмажити боки на яскравому сонці, і велика частина курортів працюють в колишньому режимі. Однак не все настільки екстремальні.

Адже морська вода в багатьох країнах до липня вже встигла прогрітися до комфортних + 26 ° C. З цієї причини європейські туристи воліють відпочити в менш жарких країнах їх навіть не цікавить низька вартість туру в Єгипет, чого не скажеш про російських туристах, яких не бентежить рекордно висока єгипетська спека, яка завдяки низькому рівню вологості, переноситися трохи краще, ніж схожий спеку в тропічному Таїланді.

АМСТЕРДАМ - БРЮССЕЛЬ - ПАРИЖ + НОРМАНДІЯ - КЕЛЬН  
Німеччина (Кельн), Франція (Париж), Бельгія (Брюссель), Голландія (Амстердам), 465 €  
07.10 на 8 днів  
програма туру:  
1 день: 04:30 - виїзд з Калінінграда від Південного ж / д вокзалу.Транзит по території Польщі та Німеччини (893 км) з санітарними зупинками.Ніч в транзитному готелі на території Німеччини.  
2 день: Сніданок. Переїзд в Амстердам - столицю Голландії (504 км.). Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму (площа Дам, центральний вокзал, квітковий базар, квартал «червоних ліхтарів»).Відвідайте заводи, магазини Діамантів. Прогулянка з korablike спрямовані r.Amstely. Переїзд в Bryussely - stolitsu Belygii.Коротка вечірня прогулянка по вуличках Брюсселя (Гранд-Пляс, Собор св.Михайла і Манекен Піс - символ Брюсселя). Ніч в транзитному готелі.  
3 день: Сніданок. Переїзд в Париж (320 км). Відвідування салону-магазину парфумів «Фрагонар».Прогулянка на кораблику по р. Сена. Розміщення в готелі, нічліг.  
4 день: Сніданок. Оглядова автобусно - пішохідна екскурсія по Парижу (будівля Гранд-опера, Вандомська площа, будівля Лувра, Собор Паризької Богоматері, Латинський квартал, Сорбонна, комплекс Інвалідів, Пантеон, Тріумфальна арка, Єлисейські поля, Бурбонский палац, Монмартр -собор Сакре-Кер).Вільний час для відвідування музеїв (Лувр, музей Д. Орсе і ін.). Підйом на Ейфелеву вежу. Нічліг.  
5 день: Сніданок. Факультативно: поїздка в Нормандію - одну з найцікавіших французьких провінцій.Зупинки з оглядом міст: Руан (місто «полум'яніючою» готики і місце страти Жанни Д'Арк), Онфлер (середньовічне місто-порт, батьківщина знаменитих сидру і кальвадосу), Довіль (елітний курорт на березі Ла-Маншу).Повернення в Париж, ніч в готелі.  
6 день: Сніданок. Поїздка в Версаль (з відвідуванням палацу) або самостійна поїздка в Діснейленд.Відвідання вар'єте «Мулен Руж» увечері (за попереднім замовленням).Нічліг.  
7 день: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Кельн. Коротка зупинка в центрі міста, відвідування Кельнського Собору (огляд самостійно).Транзит по території Німеччини. Ніч в транзитному готелі.  
8 день: Сніданок. Транзит по території Німеччини та Польщі. Пізніше прибуття в Калінінград.
ВАРТІСТЬ ТУРУ: (оплата в рублях за курсом ЦБ + 2%)  
465 Е.Є. - Дорослий в 2-местн.номере. 210 Е.Є. - Доплата за 1-местн.номер.

Ризики та можливості російського бізнесу

& NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы