Крім прекрасного настрою і гарної засмаги

Крім прекрасного настрою і гарної засмаги ви просто зобов'язані привести з подорожі парочку сувенірів.

Ви будете вражені тим, яким різноманітністю подарунків рясніють сувенірні лавки на курортах Єгипту. У такому різноманітті можна попросту розгубитися. На що б ви в першу чергу звернули свою увагу?

Швидше за все на статуетки, що уособлюють образи давньоєгипетських фараонів і богів.

Подарунки і сувеніри з Єгипту. Що купити і привезти з Єгипту?

Статуетки з алебастру

Боги Єгипту зображені у вигляді тварин: кішки, шакала, сокола, корови та ін. Матеріалом використовуваним при виготовленні фігурок є в основному алебастр, що вважається самим якісним матеріалом, у порівнянні з базальтом, каменем або гранітом.

Слід вас застерегти про те, що при виборі статуеток, ніжно бути гранично уважним і обізнаним у тому, що далеко не всі статуетки несуть позитивну енергетику на вас, як на представників абсолютно іншої культури. Наприклад, сфінкси, пірамідки і статуетка бога Анубіса або ж статуетки фараонів, руки яких, схрещені, являють собою символ смерті.

Амулети і пірамідки.

Один із символів і найпопулярніших сувенірів Єгипту - скарабей.Подобние амулети носили 5 тисяч років тому фараони і єгипетська знать.

Саме завдяки цьому вважається, що скарабей притягує щастя і удачу.Делают їх з найрізноманітніших матеріалів, але найкрасивіші і дорогі це безперечно фігурки, виготовлені із золота, срібла і різнокольорових каменів.

Єгипет зрозуміло відомий своїми сувенірними пірамідками, що символізують гармонію і накопичення позитивних енергій.Здесь роблять сувеніри з різних матеріалів, в тому числі дуже дорогих, але незалежно від ціни, піраміда як езотеричний талісман буде відмінним подарунком кожному, хто вірить в паранормальні, потойбічні явища.

Похожие страницы