OZO - простота і якість на Шрі-Ланка

ONYX Hospitality Group, провідна в Азії керуюча готелями компанія, розташована в Таїланді, підписала з Sino Lanka Hotels Holdings договір на управління і розвиток двох готелів на Шрі-Ланці, в Коломбо і Галле.
«Шрі-Ланка - одна з найцікавіших країн в азіатсько-тихоокеанському регіоні, і туристичний сектор тут постійно зростає, - коментує Пітер Хенлі (Peter Henley), виконавчий директор ONYX Hospitality Group. - Ми розраховуємо, що в майбутньому цей напрямок стане для нас одним з ключових ».
Боб Кунданмал (Bob Kundanmal), голова ради директорів Sino-Lanka hotels: «Протягом наступних десяти років ми хочемо стати лідерами готельної індустрії Шрі-Ланки. Бренд Ozo представляється нам ідеальним початком для того, щоб впровадити щось стильне і нове на ринок готелів середнього цінового сегмента. Ми бачимо великі перспективи в роботі з ONYX Hospitality Group ».
Відмінними рисами бренду OZO є поєднання стильного, практичного та бюджетного розміщення, простоти і якості. Оформлення інтер'єрів відрізняє жива і яскрава атмосфера в громадських місцях і спокій і затишок в номерах.
У Коломбо готель OZO на 160 номерів буде побудований на Marine Drive - жвавій магістралі, що простягнулася з півночі на південь вздовж узбережжя, приблизно в 5 км на південь від центру міста. У новому готелі будуть номери з приголомшливим видом на море, кафе і басейн на даху.
У Галле OZO на 148 номерів розташується прямо на пляжі, в двох км на північ від знаменитого старовинного форту Галле. Всі номери будуть з видом на узбережжі Галле, популярний туристичний курорт Шрі-Ланки. У готелі, який пропонує більш бюджетний варіант розміщення, буде басейн, пляжна зона і lively dining offerings
Планується, що обидва готелю під брендом OZO відкриються в кінці 2013 р .; є також плани по відкриттю та інших готелів, в тому числі в м Канді.

Похожие страницы