Незабутнє місце - Барселона

Ну що ж, тепер стоїть детальніше розглянути ряд сонячних батарей, що підходять для всіх любителів природи та екстремальних видів спорту.


Існує досить велика кількість різноманітних фірм, що виготовляють сонячні батареї і модулі. Про це вже згадувалося раніше в статті «Сонячні батареї для туризму», тому тут ми поставимо перед собою первинну задачу більш конкретно - вибір сонячних батарей, найбільш придатних для туризму, рибальства, полювання, екстремального виду спорту, скелелазіння і т.п.

Так само варто відзначити і те, що всі види сонячних батарей ми розглянути не зможемо, оскільки для нас важливі лише такі конструкції на основі сонячної енергії, які можна взяти собою в похід і при цьому, не сильно обтяжити свою ношу. Вони повинні бути компактними, міцними, легкими, максимально ефективними і корисними. Що стосується ціни, то тут, зрозуміло, чим дешевше - тим краще.


Переносний зарядний пристрій на сонячних батареях 10 Вт / 800 мА (SOLAR) - Китай

Це сонячна панель складається з кристалічного кремнію, потужністю 9,6 Вт Служить навіть в екстремально складних температурних режимах від - 40 градусів за Ц, до + 50 градусів за Ц.

Розмір (ДхШхТ): 450 × 224х4,5 мм.

Вага: 1 кг.

Ціна від 3.000 руб.

Плюси:

- Достатньо міцна конструкція

- Широкий температурний діапазон роботи

- Висока потужність (10 Вт)

- Має електронну схему зарядки

- Багатофункціональна (заряджає велика кількість різноманітної техніки від стільникових телефонів, до ноутбуків)

Мінуси:

- Дорогувато

- В комплекті немає додаткових адаптерів для зарядки електронних пристроїв

- Не складається

- велика вага

Точка зору:

Дані панелі випускаються декількох видів, що відрізняються тільки своєю ціною, потужність і габаритами. В іншому вони дуже схожі. Такі панелі брати з собою на будь виходи на природу досить накладно. Вся справа в тому, що вони в першу чергу важкі, а в другу чергу вони зовсім не складаються, для них потрібно окремий рюкзак, що б ненароком не деформувати панель під час походу. Ціна так само змушує зайвий раз замислитися над питанням вибору. Однак, при всьому при цьому вони досить ефективні. Зі своїм основним завданням - зарядом електронних пристроїв, справляються гідно.

Похожие страницы