Чому закривають пляжі в Шарджі

Один з еміратів ОАЕ, Шарджа, з міркувань безпеки закриє частину своїх пляжів. За минулорічний купальний сезон в громадських прибережних зонах відпочинку Шарджі потонуло 11 осіб, а тільки з початку поточного року - вже 4. Минулого місяця тут ледь не потонув 6-річний хлопчик з Росії; на щастя, його встигли врятувати.
У зв'язку із загальною ситуацією влада вирішила захистити парканами доступ до моря на окремих територіях, побоюючись подальших нещасних випадків. Заборона буде діяти як мінімум протягом літа.
Аналізуючи ситуацію, фахівці відзначили, що більшість ділянок набережної поблизу кордону еміратів Шарджа і Аджман становлять небезпеку. Тут бувають припливи і високі хвилі, які можуть тягнути в море навіть підготовлених плавців.
У спробі запобігти нещасним випадкам влади Шарджі надрукували тисячі брошур англійською та арабською мовами з попередженнями не ігнорувати знаки, що забороняють захід у воду. Брошури будуть поширюватися в торгових центрах і уздовж пляжів.
Зі свого боку жителі емірату закликають владу вжити більш широкі заходи щодо захисту відпочиваючих. Зокрема, в зонах відпочинку необхідно побудувати рятувальні вишки, виділити патрулі, обладнати медичні пункти.

Похожие страницы