Керівництво з етикету для постояльців

Один з найпопулярніших готелів Дубая опублікував керівництво з етикету для своїх постояльців, після того як двоє британців були засуджені за проведення любовних ігрищ на пляжі.
Керівництва з етикету, що описують неналежну поведінку на публіці, за яке постояльців можуть заарештувати, будуть розкладені на обідніх столах перед проведенням сніданку. Відтепер гості готелю повинні стримувати себе в прояві почуттів, тому що щось більше, ніж поцілунок в щоку може привести до залучення поліцейських.
Почалося все з того, що пара англійців, які не перебувають у шлюбі - Мішель Палмер і Вінс Акорс - були звинувачені в образі суспільної моралі. Заарештовано порушники громадського порядку були неподалік від аеропорту Дубая.
Як покарання пару засудили до трьох місяців тюремного ув'язнення, а також оштрафували на 200 євро за перебування в громадському місці в нетверезому вигляді. Після звільнення з в'язниці туристи повинні бути депортовані з ОАЕ, де за подібні правопорушення в минулому році вже були заарештовані понад 230 британців.
Справа в тому, що в готелі щоп'ятниці, починаючи з часу проведення пізнього сніданку, в необмеженій кількості подають їжу та алкогольні напої, вартість яких включена в плату за проживання в готелі, що безумовно розхолоджує гостей.
Що стосується пияцтва, керівництво з етикету попереджає: «Розпивання алкогольних напоїв не є частиною мусульманської культури. За перебування в нетверезому вигляді на території готелю постояльці будуть покарані ». З питання публічного прояву почуттів, як уже було сказано вище, керівництво настійно рекомендує стримувати себе в прояві почуттів в публічних місцях.
Подібні керівництва, відтепер знаходяться у вільному доступі, також проконсультують постояльців готелю з приводу правил водіння в ОАЕ, дрес-коду, публічного прояву почуттів, знаходження в нетверезому і вигляді і висвітлять правила хорошого тону.

Похожие страницы