Ласкаво просимо в світ стюардес


Заборона носіння окулярів, блискучих тіней, а також заборону на пітливість і обов'язкова епіляція волосся в носі, а ваше дихання повинно бути свіжим в будь-який час, і ви повинні бути в змозі підняти вагу до 28 кг. Ласкаво просимо в світ стюардес, де не зовсім достатньо просто бути красивою, як вважають багато.
Це може бути заманливо думати, що вони мають легку роботу, але в дійсності це вимагає великих жертв. Такі різні пасажири, надзвичайні ситуації, правила виснажливого догляду за собою і довгий робочий день!
У той час як вимоги авіакомпаній до стюардес змінюються, австралійський портал news.com.au розпитав стюардес і подивився на деякі керівництва авіакомпаній для екіпажу, щоб з'ясувати, що потрібно, щоб робити цю роботу.
Ось ряд речей, які ви можете не знати про стюардесу (уривки з правил для екіпажів літака):

Не секрет, що стюардеси повинні бути доглянутими. Деякі авіакомпанії навіть перераховують елементи привабливості в якості ключового якості, але інші взяли це до крайності. Правила можуть забороняти носіння занадто великої кількості макіяжу, або, навпаки, виглядати занадто природно.
Шкіра повинна бути світиться і будь-які прищики "повністю приховані".
Антіпотовие прокладки для пахв є обов'язковими для запобігання надмірного потовиділення на рейсах компанії Air New Zealand.
Члени екіпажу Qantas повинні мати "відмінний" рівень здоров'я і сили. Їх підготовка включає в себе необхідність підняти до 28 кг ваги і плавання до 50 м повністю одягненими. Стюардеси також потребують сильної імунної системи, щоб запобігти хворобам, і здорове тіло, щоб оговтатися від тривалих поїздок.
Волосся в носі і вухах повинні бути підстрижені або їх проводити в якійсь авіакомпанії (назва приховано). Чоловіки також повинні регулярно виборювати шкіру рук і ніг і голити волосся на шиї. Пілотам не допускається носити бороди з міркувань безпеки.
Ні очками! Ви повинні принести довідку від свого лікаря, якщо ви не можете носити контактні лінзи.
Довжина спідниці часто визначається по старшинству. У той час як на випробувальний термін спідниці не можуть бути підібрані вище певної довжини, пізніше ж все буде в порядку, якщо ви оголити більшу частину ноги.
Деякі авіакомпанії наполягають, що волосся повинне бути темними або що вони повинні бути акуратно зібрані.
Екіпажу Qantas повинен бути в змозі адаптуватися до будь-якої екстреної ситуації, в якій вони повинні представляти себе розумних, теплих і спокійних людей.
Для того щоб бути стюардесою авіакомпанії Qantas, ви повинні бути в діапазоні зростання від 163см і 183см.
Загалом і в цілому, кандидати на цю вакансію майже завжди не повинні мати видимі татуювання, пірсинг на тілі або незвичайні зачіски або макіяж.

Похожие страницы