Фестиваль Октоберфест у Мюнхені

Фестиваль Октоберфест у Мюнхені

Житлові будинки, школи, магазини і т.д. в населених пунктах завжди наліплені один до одного, а ось пасовища, сади, луки і т.д. завжди лежать в околицях.

Часто зустрічаються будинки з товщиною кам'яних стін приблизно 1 метр, і дуже щільними віконницями - це пояснюється тягою людей до особистого життя. Будинки розташовані близько, значить і сусіди дуже близько, можуть буквально зазирнути у вікно.

Традиційним для Іспанії є і сімейний уклад!

Ключове значення в іспанських сім'ях мають діти, їх тут дуже люблять, а найчастіше саме діти є сполучною ланкою між різними поколіннями.


В Іспанії прийнято відзначати дні народження по 2 рази на рік, причому, якщо перший раз відзначають фактичне народження на світ, то вдруге відзначають «іменини» - свято на честь святого, чиїм ім'ям назвали дитини. Часто виходить, що одним і тим же ім'ям називають кількох членів сім'ї, тому виходить, що «іменини» перетворюються на справжнє сімейне свято з величезним застіллям і збором всієї родини!

Жінки в Іспанії мають абсолютно рівні права, що і чоловіки, ця традиція йде мало не з середньовіччя!

Однією з поганих традицій Іспанії є - залишати жінкам своє прізвище, додаючи до неї прізвище чоловіка, а дітям зазвичай дається перше прізвище батька, слідом за якою слід перше прізвище матері, а якщо врахувати, що і з іменами справа йде схожим чином, то просто голова починає йти обертом від складних завихрень в іменах іспанців!

А якщо з весіллями справа йде так-само як і в інших європейських державах, то з розлученням тут все зовсім не просто, навіть якщо обоє з подружжя згодні на розлучення, то їх «без зволікання» розведуть року через 2, а вже якщо 1 з подружжя проти розлучення, то раніше ніж через 5 років розлучення чекати не варто.

Традиційний етикет Іспанії так-само не звичайний як і манера будівництва - ви напевно знаєте про те, що іспанці дуже голосно розмовляють. Причому це не спроби кричати, і навіть не емоційна розмова, а підвищення тону під час розмови - це всього навсього традиція, яка існує століттями, а значить по іншому спілкуватися вони вже не можуть! При чому, приблизно, рівнозначну словами роль у спілкуванні, грає і жестикуляція і міміка, без розмахувань руками, іспанець, здається, немов, як без мови!Але не варто думати, що іспанці агресивні, навпаки, всі іспанці дуже привітні, а в окремих провінціях збереглася традиція вітатися з кожним зустрічним!При будь-яких зустрічах, пов'язаних з жінками (жінка з жінкою або жінка з чоловіком) прийнято позначати поцілунок в щоки, причому не цілуватися, а позначати, бажати доброго дня і всіляко підкреслювати свою радість зустрічі.

А ось під час спілкування з іспанцями прийнято не торкатися деяких тем розмови - наприклад: смерті або кориди (варто відзначити, що до кориди в Іспанії ставлення далеко не однозначне, а швидше навіть негативний), так-же не варто запитувати про вік не тільки жінок, але й чоловіків, не варто критикувати королівський рід, релігію і футбол - це святі речі для Іспанії!

Ось такі традиції Іспанії, сподіваюся вам було цікаво читати і пізнавати нове!

Похожие страницы