Обовязкове страхування туристів


Згідно із законопроектом, розробленим Державним агентством з туризму та курортів, мінімальне страхове покриття становитиме з медстрахування EUR30 тис, а зі страхування від нещасного випадку - EUR3 тис.
Також пропонується замінити в переліку обов'язкових видів страхування відповідальності суб'єктів туристичної діяльності за шкоду, заподіяну життю чи здоров'ю туриста або його майну на страхування відповідальності туроператора.
Такий оновлений вид страхування передбачається використовувати в якості фінансового забезпечення діяльності туроператора перед туристом, а альтернативою йому в законопроекті є банківська гарантія. При цьому розмір фінансового забезпечення пропонується підвищити в порівнянні з існуючим рівнем в EUR20 тис. Мінімум в 25 разів - до EUR50 тис. Для туроператорів, що направляють за кордон не більше 50 тис. Туристів на рік. Більшим учасникам ринку буде потрібно додаткове фінансове забезпечення в EUR250 тис. За кожні 50 тис. Туристів.
Законопроект також передбачає введення фінансового забезпечення турагента перед туроператором в розмірі мінімум EUR50 тис., Яке може здійснюватися або шляхом укладення договору страхування відповідальності, або шляхом отримання гарантії банку.
В даний час медичне страхування туристів є добровільним, однак більшість країн вимагають його наявності від в'їжджають. Зокрема, умовою отримання шенгенської візи є наявність медстраховки з мінімальним страховим покриттям EUR30 тис. Однак, наприклад, для Туреччини або Єгипту страхова сума нижче - $ 15 тис.

Похожие страницы