В Еміратах чайових не беруть


Міністерство економіки Об'єднаних Арабських Еміратів зобов'язало кафе і ресторани, розташовані поза готелів і туристичних центрів, виключити з рахунку 10% збору за обслуговування. Ті заклади, які посміють порушити постанову міністерства і включать в рахунок туристів обов'язкові чайові, будуть оштрафовані.

Постанова Міністерства економіки ОАЕ, яке забороняє кафе і ресторанах, розташованих поза туристичних зон і готелів, стягувати з відвідувачів збір за обслуговування, поширюється на всі емірати і почало діяти з 1 лютого 2010 року. Інспектори міністерства будуть перевіряти всі ресторани і кафе країни, починаючи зі столиці, Абу-Дабі.
Причому порушникам загрожує не тільки грошовий штраф, а й відгук дозволу на ведення торгівлі. Мінекономіки запропонував туристам і місцевим жителям звертатися зі скаргами на несумлінних власників ресторанів.
Тим часом в ресторанах Дубаї туристам почали пропонувати нову страву, «кемелбургер». М'ясо верблюда, з якого зроблена котлета в такому бургер, як стверджується, корисно для здоров'я, оскільки не містить холестерину. Готувати «кемелбургер» доводиться за особливим рецептом, щоб м'ясо вийшло м'яким, і власник ресторану тримає його в секреті, повідомляє Reuters.
До «кемелбургеру» туристам пропонують коктейль з верблюжим молоком. Верблюжатіна, незважаючи на добре ставлення до верблюдам, дуже популярна в ОАЕ, але в звичайних туристичних закладах її рідко можна зустріти. Тепер «кемелбургери» будуть пропонувати і іноземцям в новому ресторані, який відкривається в хмарочосі «Бурж Халіф».

Похожие страницы