"Великий пляж" у Чорногорії

Через 9 днів чорногорська влада оголосять тендер на підбір інвестора для реалізації проекту "Великий пляж", який передбачає будівництво готелів 4-5 * загальним обсягом номерного фонду на 30 тис. Місць, повідомив міністр економічного розвитку Чорногорії Бранимир Гвозденовіч.
Він розповів, що уряд Чорногорії підготувало тендерну документацію кількох девелоперських проектів.
"Один з найбільших проектів, на які через 9 днів буде оголошений тендер -" Великий пляж ", - зазначив міністр. Він додав, що обсяг інвестицій в проект складе 20 млрд євро, а його реалізація займе близько 20 років.
"Я думаю, що цей проект викличе додатковий інтерес не тільки в самій Чорногорії, а й всьому Балканському регіону", - зазначив Б.Гвозденовіч.
Міністр повідомив, що до учасників тендера були пред'явлені жорсткі вимоги: "Вони повинні мати досвід реалізації подібних масштабних проектів, а також працювати з великими готельними операторами".

Б. Гвозденовіч уточнив, що інтерес до участі в тендері виявили інвестори з країн Близького Сходу, Центральної Європи, зі США та Росії.
За даними міністерства економічного розвитку, площа ділянки, відведеної під забудову, становить 1450 га, протяжність - близько 12 км. Це найдовший пляж на Адріатиці.
Концепція проекту передбачає створення розвиненої туристичної інфраструктури, будівництво чотири- та п'ятизіркових готелів на 30 тис. Місць, а також розвинену розважальну інфраструктуру.
Крім того, Б.Гвозденовіч зазначив, що уряд Чорногорії готує тендер проекту "Валданос". Цей курорт буде розташований між містом Бар та містом Ульцин. Раніше на цій ділянці була розташована база відпочинку підрозділи ВМФ Чорногорії. В рамках цього проекту передбачається зведення об'єктів інфраструктури, а також 4 * і 5 * готелів.

Похожие страницы