Авіакомпанія Iberia знову на маршруті


Авіакомпанія Iberia знову запускає прямий маршрут в Монтевідео. З 1 вересня між Мадридом і уругвайської столицею курсуватимуть 4 рейси на тиждень, які перевезуть в обох напрямках понад 2 300 пасажирів. Розклад вильотів було складено таким чином, щоб клієнти легко могли дістатися з мадридського вузлового терміналу Iberia в будь-який з більш ніж 80 напрямків Іспанії, Європи, Північної Африки і Середнього Сходу, передбачених маршрутної сіткою компанії. Перевізник зацікавлений в тому, щоб зв'язати Монтевідео з усією Європою - 52% пасажирів здійснюють пересадку в Мадриді і слідують в інші міста.
У 2013 р Iberia зайняла четверте місце в світі за рівнем пунктуальності, а її вузловий термінал T4 в аеропорту Барахас імені Адольфо Суареса (Мадрид) був визнаний одним з найефективніших: щотижня компанія виконує більше 1 400 рейсів Мадрида в різні міста Іспанії, Європи, Африки та Середнього Сходу.
На честь повторного запуску маршруту в Уругвай Iberia запускає нову промо-акцію і пропонує квитки в обидва кінці за ціною від 558 євро. Придбати їх можна на офіційному сайті компанії і в туристичних агентствах.
Рейс в Монтевідео знову з'явився в маршрутній сітці після реструктуризації останнього року, яка дозволила Iberia встановити більш конкурентоспроможні ціни.

Похожие страницы