Ібіца - всесвітньо відомий іспанський курорт


Кому і навіщо варто їхати на знаменитий острів
Всесвітньо відомий іспанський курорт Ібіца славиться своїми дискотеками, пляжними танцями до упаду, наркотичним дурманом, випадковими зв'язками і легким нальотом розкоші. UTG розповість своїм читачам про клубне столиці світу.

ТРОХИ ГЕОГРАФИИ
Ібіца (або, як ми звикли її називати, Ібіца) - один з іспанських курортів, що входять в архіпелаг Балеарські острови в Середземному морі. Це міжнародний курорт, популярність йому принесли численні клуби. Найпопулярніші з них - Amnesia, Eden, El Divino, Es Paradis, Pacha, Privilege, Space. Ібіца вважається культовим місцем «просунутої» молоді з усього світу. Хоча це зовсім не означає, що сюди з'їжджаються малолітки. Звичайно, основна маса - люди від 18 до 30 років. Проте тут нерідко можна зустріти шістдесятирічних тусовщиків і тусовщиць. Причому в цьому місці виглядають вони цілком гармонійно.

Хоча острів складається з декількох невеликих містечок, основне веселощі відбувається в містах Ібіца (столиця острова) і Сан-Антоніо.
Увечері черги охочих потанцювати збираються на автобусних зупинках і чекають свого «шатл-басу», які і займаються розвезенням народу в клуби, наприклад Amnesia або Privilege. До речі, про останнє. Він є одним з найбільших в Європі - розрахований на 10 тис. Чоловік.

За ніч на Ібіці можна об'їздити відразу кілька клубів. Причому клуби острова є величезні окремо стоять споруди, нашпиговане найсучаснішою апаратурою і вміщають від 5 тис. Чоловік При цьому в високий сезон - влітку - вони повністю забиті.

Тусуватися на Ібіці - задоволення не з дешевих. Нехай житло і їжу можна знайти за цілком осудним цінами, а ось вхід на вечірку в один з топових клубів обійдеться приблизно в EUR30-70. Все залежить від популярності діджея. Плюс потрібно буде витратитися на коктейль - від EUR5-10. Хоча все це того варто. Адже на Ібіцу з'їжджається бомонд музичного світу планети Земля.

ІНШЕ ЖИТТЯ
Вранці, коли дискотеки закінчуються (відбувається це в 9-11 ранку - по-різному), народ масово відправляється відсипатися на пляж. Не можна сказати, що пляжі острова славляться найчистішим піском, прозорою водою або буйною зеленню. Їх «фішка» в іншому - тут відбуваються денні тусовки. Один з найзнаменитіших тамтешніх пляжів - Бора-Бора. А точніше, бар з однойменною назвою. Пляж служить як афтерпаті, так і препаті до прийдешніх нічним гулянням. Це свого роду культове місце для тусовщиків Ібіци. Весь день в барі грає приємна музика, поступово розганяючись, а ближче до шостої вечора за пульти встають відомі діджеї та починають заводити натовп. Грають електронщини хаус - популярні на цьому курорті музичні напрямки. При цьому тут же можна поїсти, поспати (на піску), потанцювати, купуватися, покурити марихуану (це незаконно, але там цим грішать) і т.д. Повеселитися можна і на пляжах тих же дискотек.

Той, хто бажає більш спокійного відпочинку днем, може знайти собі затишний відпочинок біля басейну в одному із закритих місцевих клубів або на якомусь місцевому пляжі нудистів.
Тут є пропозиції на будь-який смак. Тож не дивно, що на Ібіцу приїжджає не тільки тусовочная європейська молодь, а й представники світового бомонду: зірки музики і кіно, дизайнери одягу, політики, бізнесмени. Тут у них є свої приватні вілли, готелі, яхти. До речі, для цікавляться: познайомитися тут з якимось багатієм або багачкою - раз плюнути. Атмосфера на острові вкрай сприяє.

ДОВІДКА
Портінач - повністю обладнаний міні-курорт, ідеальний для сімейного відпочинку, а також одне з найкрасивіших місць на Ібіці. Це головний пункт оглядових екскурсій по острову.
Санта-Еуларія-дес-Ріу - третій за величиною курорт Ібіци, розташований в 21 км від аеропорту. Це одне з улюблених місць літніх тусовщиків. Тут протікає єдина на Балеарах річка.
Таламанка - традиційне місце відпочинку молоді та всіх любителів нічного життя. Це дуже популярний місто в п'яти хвилинах їзди від столиці. Спокійні і поверхневі води затоки дають прекрасну можливість для заняття всіма морськими видами спорту.
Сан-Антоніо - курортна зона на заході острова, що простягнулася уздовж берегів однойменної затоки. Це відмінне місце для старту всіх екскурсій по острову.
Сан-Мігель - місце для дорогого, ексклюзивного відпочинку. Тут розташовані розкішні палаци, оточені природними ландшафтами і заповідними місцями.

Похожие страницы