Мережа елітних готелів Fairmont Hotels & Resorts розкриває двері нових готелів

 Найбільша мережа елітних готелів, Fairmont Hotels & Resorts розкриє двері нових готелів в таких містах, як Баку, Дубай, Джайпур і Маніла.
Компанія, що надає готельні послуги класу «люкс» не тільки в Північній Америці, але і по всьому світу, відкрила недавно готель Fairmont Grand Hotel Kiev на Подолі. Тепер чекають черги ще чотири не менше розкішних і зручних готелів в Азербайджані, Індії, на Філіппінах і в ОАЕ.
У Баку буде відкритий величний готель з назвою «Fairmont» з 318-ю розкішними номерами, з вікон яких будуть відриватися чудові види на Каспійське море.
Готель розташується в одному з будинків амбітного і чудового міського проекту під назвою «Полум'я» (Flame Towers). Цей архітектурний комплекс складається з трьох висоток у вигляді язиків полум'я, будівництво яких зараз вже завершується. Жителі Баку недавно були свідками незвичайного видовища - «засвітилися» помаранчевим світлом будівлі комплексу Flame Towers.
Крім розкішних номерів в готелі будуть розташовані шикарний ресторан, джаз-бар, офісні частини в дорогий обробці і стейкхаус.
Для любителів ексклюзивної розкоші будуть облаштовані елітні бутіки, де на вибір можна купити дорогі сигари і риб'ячу ікру. Також гостей зустрінуть прекрасно облаштований тренажерний зал, величезний SPA-центр, просторий конференц-зал і два критих басейну.
Індійський місто Джайпур перетвориться і придбає ультрасучасний вигляд після реалізації в ньому проекту мережі Fairmont, завдяки якому тут будуть відкриті 199 розкішних номерів і елітних вілл. Також буде побудований єдиний в своєму роді проект під назвою «Fairmont Gold» - своєрідний комплекс - «готель в готелі». В оригінальній готелі буде знаходитися шикарний ресторан з різноманітною кухнею з національних страв. А на даху готелю будуть розміщені бари, де можна буде не тільки добре провести час, а й помилуватися незвичайним міським видом. Дажйпурская елітний готель також зустріне гостей фешенебельного сигарної кімнатою і величезним басейном.
Елітний квартал Маніли до своїх знаменитих бутіках додасть розкішний готель «Fairmont Makati», в який увійде та ж система сервісу, що і в Джампура - Fairmont Gold. У ньому будуть розташовані 300 номерів і сьютов, гості яких можуть скористатися послугами ресторану з традиційними кухнями Китаю, Філіппін і Середземномор'я. Крім цього відпочиваючі можуть відвідувати відкритий величезний басейн, SPA-центр і прекрасно обладнаний фітнес зал.
Курортне місто Дубай відкриє готель «Fairmont The Palm», що знаходиться в 460 метрах від берегової лінії. Номери готелю відповідатимуть найвишуканішим смакам відвідувачів. В елітному готелі на 381 номерів для постояльців буде облаштовано кілька басейнів і клуб для дітей, вже відома система Fairmont Gold і SPA-салон Willow Stream.

Похожие страницы