Мережа люксових готелів "Sofitel" в Австралії


Мережа люксових готелів "Sofitel" сподівається поповнити свою австралійську колекцію готелів двома або більше готелями. Виконавчий директор готельної групи зазначив, що в Австралії в найближчій перспективі буде працювати, як мінімум, шість готелів Sofitel. Представники готельної мережі також говорять про те, що вони сподіваються на ремонт "старіючого" готелю "Sydney Wentworth Sofitel" в Сіднеї. Зараз на австралійському ринку працює чотири готелі Sofitel. Однак представники готельної мережі, які зараз ведуть переговори з потенційними інвесторами, готовими вкладати кошти в реалізацію нових готельних проектів в Австралії, говорять про те, що на австралійському ринку вони цілком можуть відкрити ще два-три своїх готелю. Правда, представники "Sofitel" поки виключають зі своїх короткострокових планів непогано розвивається австралійське місто Перт. Зате нові готелі цього люксового бренду в найближчій перспективі можуть з'явитися в Сіднеї або Мельбурні. При цьому, представники готельної групи планує, що до створення свого наступного бутік-готелю в Австралії вони привернуть архітектора або дизайнера з гучним ім'ям.
Готелі Sofitel безпосереднім чином пов'язані зі світом моди і дизайну, в зв'язку з чим, представники готельної мережі вважають, що їх новий готель в Австралії повинен розміститися в центрі торгового району, який дійсно орієнтований на моду, дизайн, розваги, ресторани і бари. Мережа "Sofitel" вважає для своїх застарілих готелів ремонт дуже важливим, так як завдяки оновленням продуктивність готельного об'єкту може вирости. Саме тому представники групи ведуть переговори з власниками розкішного готелю "Sydney Wentworth Sofitel", яка, на їхню думку, потребує ремонту.
За словами виконавчого директора "Sofitel", в Австралії на даний момент є традиційні готельні підприємства, які можуть працювати незалежно. Однак деяким готелям для того, щоб бути успішними, необхідно знайти оператора. Перевага роботи з такими мережами, як "Sofitel" або "Аккор", для готелів полягає в доступі до величезного каналу продажів. У "Sofitel" і "Аккор" продажами номерів займаються близько семисот співробітників. Незалежні готелі за цим параметром не можуть конкурувати з мережевим готельним підприємством. Готельної мережі "Sofitel" вже доводилося брати на себе управління вже запущеними і діючими готельними підприємствами.

Похожие страницы