Спа-комплекс на грецькому курорті Porto Elounda De Luxe Resort

Спа-комплекс компанії Six Senses на грецькому курорті Porto Elounda De Luxe Resort на острові Крит отримав нагороду в номінації «Кращий спа-комплекс Греції», що присуджується за підсумками голосування серед відвідувачів інтернет-ресурсу Spa Finder.
Завдяки тому, що нагорода присуджується на підставі вибору звичайних людей, вона вважається найбільш всебічної та незалежної у світі в спа. У нинішньому, восьмому за рахунком голосуванні, взяла участь рекордна кількість користувачів.
«Отримати цю нагороду - знаменна досягнення. Сьогодні послугами спа-салонів користується більше людей, ніж будь-коли, і конкуренція в цій індустрії небувало висока. Те, що наші читачі настільки високо відзначили комплекс Six Senses Spa Porto Elounda, безсумнівно робить честь команді комплексу », - заявила Сьюзі Елліс, президент ресурсу Spa Finder Inc. Переможці були оголошені в 35 країнах і регіонах.
Елліс зазначила, що згідно з даними досліджень, що побачили світ на міжнародному спа-саміті в 2010 році, індустрія спа представляє собою більш ніж 60-ти мільярдний ринок. «Відвідувачам спа все більше і більше потрібен той комплекс, який би повністю відповідав їхнім потребам і стилю життя. Місце розташування не грає ролі. Наша нагорода дозволить людям зробити правильний вибір на підставі об'єктивних даних ». Елліс особливо підкреслила, що читачі оцінювали тільки ті спа, де вони особисто побували протягом останніх трьох років.
Цього року нагороди читачів були вручені спа-комплексів в 35 країнах і регіонах, що є найбільшою цифрою за весь час її існування. Вперше були відзначені спа-комплекси в Китаї, Гонконгу, Туреччини, Малайзії, Росії і Центральній Америці.
Читачі видань Spa Finder і відвідувачі ресурсу Spa Finder.com назвали свої улюблені спа-курорти на кожному з шести континентів, також вони вибрали 10 кращих курортів в 31-ої категорії, серед них «Краща фітнес програма», «Краща романтична програма», « Найкращі спа-процедури для зниження ваги »і« Кращий спа-лікування ».
Повний список переможців буде опубліковано у виданні Spa Finder Guide to Global Spa, Wellness & Beauty, яке вийде в листопаді.

Похожие страницы