Знайомимося з памятками Туреччини

Знайомимося з пам'ятками Туреччини

Дешевий відпочинок взимку - тут є 2 основні чинники:

- Країна для зимового відпочинку

- Ваше вміння відпочивати дешево

Почнемо по порядку і постараємося з'ясувати, де саме (в якій країні) можна дешево відпочити взимку. Природно все пізнається в порівнянні і тут справа піде також - країни потрапили в даний список були відсіяні, як дешеві в плані відпочинку в порівнянні з іншими.

Країни, в яких можна відпочити дешево взимку:

- Лідирує Єгипет - 300 доларів на людину, саме за такою ціною можна відпочити в Єгипті взимку. Звичайно у всіх витрати та запити різні, але людина вміє економити, але спраглий відпочити взимку на пляжах Єгипту зможе це зробити бюджетно.

- Бюджетно взимку можна відпочити в Сочі. Звичайно це місце на любителя. Зима гарний час щоб зробити екскурсії по міських визначних пам'яток.

- Таїланд і Гоа йдуть разом оскільки і за вартістю відпочинку приблизно однакові (в районі 650 доларів на людину).


- Греція взимку значно дешевше літнього періоду, проте взимку Греції не стає гірше - температура в районі 20 градусів, що є чудовий час для дослідження Греції. Ще плюс що туристів мало в цей час і черги до пам'яток відсутні.

Як відпочити дешевше - у цій справі багато тонкощів і при правильному підході можна заощадити пристойні гроші (25% і більше).

Насамперед щоб відпочивати дешевше вам потрібно стати більш самостійними - тобто завжди є можливість не переплачувати, а робити самому частину роботи.

Перше, підшукайте самі найбільш вигідну пропозицію в готелі того міста, в якому плануєте відпочити. Найкраще це зробити заздалегідь, так як за раннє бронювання грошей, як правило, віддається менше, ніж за бронь день в день. Більше того, дізнавшись про найбільш дешевих готелях краще прямо з ними зв'язатися. Зателефонуйте на ресепшн і проконсультуйтеся безпосередньо у них. Всі ці махінації можна здійснити завдяки онлайн бронювання через форму, яку Ви бачите на екрані трохи нижче.

Місто або готель

Теж стосується і купівлі авіаквитків. Набагато вигідніше купувати їх через інтернет, бронюючи допомогою електронних форм. Електронний квиток, куплений онлайн нічим не відрізняється від звичайного квитка, купленого в міських авіакасах. Різниця може бути лише в грошах. У більшості своїй серед онлайн авіакомпаній досить велика конкуренція, тому можна знайти максимально вигідну пропозицію.
Місто вильоту


Друге, наприклад:

- Ви відпочиваєте в місті Н і з нього організовуються екскурсії в Кородо До загальною вартістю 2000 рублів. Виявляється якщо не полінуватися і сісти на звичайний рейсовий автобус від міста Н до міста До вартістю за проїзд у 30 рублів, на місці (в місті К) ви вже зможете купити екскурсію за 1500 рублів. Висновок такий, що фірма за доставку до сусіднього міста здирає по 500 рублів, а навіщо платити більше?

Ось саме на таких моментах будується економія на відпочинку і цих моментів дуже багато.

Є хороше посібник про те Як відпочити дешевше - всім раджу ознайомитися і задуматися.

Дізнайся - Як відпочити дешевше?

Похожие страницы