Новий готель на північному березі річки Готія.

У Гетеборзі (Швеція) відкрився новий готель готельної групи Rezidor. Radisson Blu Riverside Hotel - це другий готель компанії в місті і 15-й в країні.
Radisson Blu Riverside Hotel, розрахований на 265 номерів, розташувався на північному березі річки Готія, всього в 10 хвилинах їзди від готелю Radisson Blu Scandinavia Hotel. Всі номери оснащені безкоштовним високошвидкісним доступом в інтернет. У номерах категорії "люкс" і "бізнес" є кавомашини Nespresso®.
На території готелю працюють велнесс- і фітнес-центр BodyLab, басейни, сауна, а також тераса на даху, ресторан Cuckoo's Nest і бар. Також в інфраструктуру готелю Radisson Blu Riverside входять 5 залів для проведення заходів, обладнаних по останньому слову техніки. При цьому 3 зали мають пересувні перегородки і можуть бути об'єднані в один великий простір для більш масштабних подій. При проведенні великомасштабних заходів організатори можуть скористатися перевагами співпраці готелю з конференц-центром Lindholmen, здатним прийняти до 600 учасників.

Похожие страницы