Великому вояжу - великі гарантії

Жест нечуваної щедрості продемонструвала "Carnival Cruise Lines" на адресу своїх потенційних клієнтів. Відтепер туристу, який вийшов в плавання і перервав його на якомусь етапі, будуть гарантовані виплати в розмірі 110 відсотків (від вартості) плюс доставка до місця проживання і 100 доларів, які запишуться на рахунок нового круїзу. Унікальна в своєму роді програма під назвою "Великому вояжу - великі гарантії" пропонує просту і швидку процедуру компенсації тим, хто з якихось причин залишився незадоволений якістю круїзу.
"Ми з гордістю і задоволенням відзначаємо, що щорічно нашими клієнтами стають близько 4.5 мільйонів туристів. Жоден з них жодного разу не пошкодував про прийняте рішення. Ми абсолютно впевнені в якості надаваних круїзних і околокруізних послуг на борту будь-якого з 24 лайнерів нашої флотилії", - сказав керівник компанії Джеррі Кехіл. "Проект" Великому вояжу - великі гарантії "адресований тим з наших пасажирів, які ще тільки розглядають можливість круїзу з" Carnival Cruise Lines ". Це свого роду гарантія того, що ми несемо повну і всебічну відповідальність за їх відпочинок. Якщо з якихось причин подорож викличе у них розчарування, ми в найкоротші терміни і без зайвої тяганини повернемо їм гроші, причому з лишком ".
Щоб отримати компенсацію в рамках програми "Великому вояжу - великі гарантії", туристу досить протягом першої доби на кораблі звернутися в службу підтримки клієнтів. Тут їм повернуть всю витрачену суму і ще 10 відсотків від неї, а також організують повернення на батьківщину з найближчого порту, а також транспортні послуги та (при необхідності) проживання в готелі. Одночасно на рахунок незадоволеного пасажира надійдуть сто доларів в рахунок нового круїзу з "Carnival", яка бере на себе всі турботи по переміщенню пасажира, що зійшов з рейсу. Так що проблем дійсно не буде.
Програма "Великому кораблю - великі гарантії" поширюється на 3-8-денні рейси до Багамських островів, на Кариби, до Мексиканської Рив'єрі, на Аляску, в Канаду і Нову Англію. Йдеться про рейси аж до 30 квітня 2015 року. Брати участь в ній можуть виключно громадяни США і Канади. На випадок повернення літаком в США, у туриста повинен бути діючий паспорт.

Похожие страницы